Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki TV 55-60 cali do 4,5tys

netzah 04 Oct 2015 20:48 6681 68
    netzah
    Level 9  
    Co do tego PHILIPS 55PUS7909/12 nie mogę odszukać pewnego info odnośnie matrycy... czy ma on matrycę 100Hz?

Druga sprawa zaproponowano mi w alternatywie LG 55UF7787 ( 300 tańszy) i LG 55UF8517 (600 droższy) , oba z podobno bardzo fajną funkcją skalowani obrazu z FH do 4k.
    A jeśli chodzi o sam obraz to które TV ma lepszy Philips czy te dwa LG ?

Dodano po 30 [minuty]:

Mam również pytanie czy PHILIPS 55PUS7909/12 posiada coś takiego jak wygaszacz ekranu tzn że można go przełączyć w tryb bezczynności i żeby w tym trybie wyświetlał tapety/zdjęcia ( nie tylko jedną sztuką ale jakąś większą ilość) z jakiegoś wskazanego folderu
    User removed account
    Level 1  
    netzah
    Level 9  
    A u was w sklepie w jakiej cenie można taki dostać?

I wracając do wcześniejszego postu czy ten Philips posiada skalowanie FH do rozmiaru 4k?
    User removed account
    Level 1  
    netzah
    Level 9  
    Kupiłem Philipsa 55PUS7909/12.

Wygląd zewnętrzny SUPER: ramka może ma z 1-2mm -w ogóle nie rzuca się w oczy.
    Obraz także 1 klasa, FH rewelacyjny ( skaluje do 4K), filmy 4k na YT rewelacja.

Ambilight - tu żałuje że nie jest z 3 stron , ale również robi wrażenie.

Smart - chodzi super szybko, chrome i youtube na nim bez buforowania.

Wrażenia po 3 dnia b.pozytywne - wszytsko jest ok.

Nie wiem jeszcze jak obsługiwać kilka funkcji ale to zapewne z czasem przyjdzie...
    User removed account
    Level 1  
    netzah
    Level 9  
    Założyłem inny temat ale widzę że odp nie ma więc wkleje to z czym mam problem:
    Philipsa 55PUS7909/12. - jestem zadowolony ale nie mogę rozgryźć kilku spraw:

1) youtube jestem w stanie uruchomić z przeglądarki chrome i chodzi b.szybko bez zacinania się, ale jak chciałbym włączyć YT bezpośrednio z aplikacji YT to wyskakuje błąd sieci "410" i nie da się go odpalić - podobno często się zdarza. Ma ktoś jakąś radę co z tym zrobić?

2) Wi-Fi Miracast. TV zaktualizowałem do najnowszej wersji ale mimo to nie udało mi się połączyć TV ze smarfonami : Samung S4 "screen mirroring" i LG G3 "Wi-Fi Miracast". Telefony widzą TV, łączą się z nim i w trakcie tej operacji rozłączają się.
    Nie mam pojęcia jak odpalić ten Miracast aby z smarfonów zrzucić obraz na TV
    ( całej komórki) - jedynie to co mi się udaje to wchodząć na zdjęcia lub filmy i zaznaczając je to za pomocą znaczka "screen mirorring" korzystając z tej same sieci Wi-Fi w domu przerzucić obraz pojedyńczych zdjęć lub filmu na TV- wtedy się połączyć Smartfona z TV. Ale jak wcześniej pisałem nie jest w stanie wyświetlić obrazu np strony głównej z komórki na TV itp.

3) Wi-Fi Smart Screen -czyli zrzucić obraz z TV na smartfona. Tu już kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić. MA TV mam włączoną tą funkcję ale nie wiem co dalej...

Jakby ktoś mógł przekazać pomocne info w powyższych tematach to byłbym wdzięczny
    User removed account
    Level 1  
    netzah
    Level 9  
    Mam kolejny problem z tym TV gdyż:

1) nie czyta mi wszystkich plików .avi. Tzn filmy .avi z neta czyta, a filmy .avi nagrane aparatem foto canon już nie czyta, choć widzi ścieżkę filmu z końcówką .avi...

2) po podłączeniu latopa do TV przez kablem HDMI dzwięk szarpie i skacze, a wcześniej na tym samym kablu i laptopie podłączałem się pod starego Sharpa i było ok

3) nie czyta napisów .srt, wogóle nie widzi takich plików

Czy ktoś już miał wcześniej z czymś takim do czynienia i dał sobie radę?

BARDZO PROSZE O POMOC