Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blu-ray - Xvid, AAC - Tani model

superges 12 Sie 2015 12:11 255 0
  • #1 12 Sie 2015 12:11
    superges
    Poziom 11  

Witam,

Kilka dni temu zakupiłem przez allegro: Philips Blu-ray BDP2700. Moje "problemy" z nim opisałem tutaj: https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=3072081&highlight=

Niestety moja wiedza okazała się zbyt mała i myśląc, że skoro odtwarzacz radzi sobie z MKV to mi wystarczy ale niestety okazało się, że ten philips nie obsługuje min: audio AAC i wideo Xvid.

Konwertowanie plików jest czasochłonne i irytujące w związku z 14 dniowym prawem zwrotu odeślę ten odtwarzacz i zamiast niego chce kupić coś co poradzi sobie z większą ilością formatów video i dźwięku a przede wszsytkim z AAC i Xvid.

Nie chce przeinwestować, to ma być coś nisko budżetowego bo jeśli miałbym za taki odtwarzacz wydać kilka set złotych to wolałbym sprzedać moją tv toshibe 40' i kupić tv, który radzi sobie z odtwarzaniem plików wideo.

Wstępnie myślę nad: Panasonic DMP-BDT160, Sony BDP-S4200.

Czego oczekuje od odtwarzacza? Odtwarzania jak największej ilości formatów plików, filmy będą zapodawane z pendrive więc usb i miło by było gdyby odtwarzacz pamiętał w jakim momencie przestałem oglądać. Mój philips nie posiada niestety takiej funkcji.

Z góry dzięki za rady i pomoc

Pozdrawiam

0 0