Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skuter wodny Kawasaki jetski STX-17F - Po dodaniu gazu spadają obroty

12 Sie 2015 13:11 1284 11
  • Poziom 9  
    Witam problem polega na tym jak odpale skuter wszystko jest tak jak powinno silnik chodzi dobrze lecz jak wpływam i daje pełen gaz to dochodzi do 6-7tys i odcina moc i schodzi do 3 tys i tak skacze od 3 do 6-7 mając ciągle pełen gaz czym to może być spowodowane z góry dzięki za pomoc
  • Poziom 39  
    Dopływ paliwa do sprawdzenia.
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Albo zbyt niski poziom paliwa w gaźniku, choć przypchanie zaworu iglicowego pływaka jest możliwe. Rozebrać gaźnik przeczyścić, przepłukać bak, nowy filtr paliwa i heja dalej pływać.
  • Poziom 9  
    A czym najlepiej przepłukac bak no o gdzie mogę kupić filtr aby pasował? Z gaznikiem sobie zapewne poradzę
  • Pomocny post
    Poziom 20  
    Bak możesz przepłukać benzyną, albo jakimś rozpuszczalnikiem np naftą. Filtr paliwa to mierzysz średnicę wężyka który idzie z baku do gaźnika i na podstawie tej średnicy szukasz filtra w sklepie z częściami do motocykli.
  • Poziom 9  
    A o gaźnik tez lepiej spytać jak go oczyścić. Mam nadzieje ze dobrze znalazłem filtr. Takiego szukać?Skuter wodny Kawasaki jetski STX-17F - Po dodaniu gazu spadają obroty
  • Poziom 20  
    Może być taki, choć lepsze są przeźroczyste bo widzisz co się w środku osadziło, gaźnik rozbierz, i wszelkie dysze i zawór iglicowy iglicę itd, wrzuć do benzyny ekstrakcyjnej na noc. Tzn w jakimś słoiku i zakręć. Dalej wyczyść je jakimś małym pędzlem ze sztywnym włosiem (broń Boże jakiś drutów nie pchaj bo rozkalibrujesz dysze) i złóż z powrotem. Lepiej jakbyś miał serwisówkę do tego silnika bo potem gaźnik trzeba ustawić.
  • Poziom 9  
    Niestety musimy sami naprawiać bo serwis trochę kosztuje a klubu nie stać zbytnio. A gaźnik ustawi nam jakiś mechanik motocyklowy?
  • Poziom 20  
    Ustawi, najlepiej pojedź z tym do jakiegokolwiek mechanika od motocykli to Ci to zrobi jak sam się boisz coś grzebać.
  • Poziom 9  
    Wielkie dzięki za pomoc mam nadzieje ze nam się uda jak zrobimy dam znać jak poszło
  • Poziom 15  
    Jaki kur.. gaznik wszystkie modele z seri stx-..F sa to czterocylindrowe rzedowe silniki na wtrysku, wiec po h_j w bład wprowadzasz, tam nie ma zadnych gazników, pływaków itp.
    problem z mocą to napewno coś uszkodzone, albo jakiś czujnik ciśnienia , temperatury, pompa paliwa, lub jakiś błąd w ECU silnika, jak nie masz, testera serwisowego to raczej nie wiele zdziałasz,no chyba że masz części na podmianke z takiego samego skutera.