Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei E122 - Instalacja pod windows 10.

12 Sie 2015 13:13 3399 7
  • Poziom 9  
    Cześć wszystkim!
    Mam następujący problem - nie mogę nigdzie znaleźć sposobu na instalację modemu Huawei E122 blueconnect pod windowsem 10.
    Jakieś pomysły?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Czy modem widnieje w menadżerze urządzeń po podłączeniu do komputera?
  • Poziom 14  
    1 czy modem jest widziany przez windowsa ?
    2 jeżeli instaluje sie poprawnie a nie uruchamia się program do komunikacji to prawie na 100% może być potrzebny jego upgrade. Miałem podobny problem ostatnio i to mi pomogło, modem ruszył
  • Poziom 9  
    Znajduje ten modem jako dysk przenośny (czytnik kary sd) ale w menadżerze nie widnieje w zakładce karty sieciowe. Nie mam w ogóle żadnego nierozpoznanego urządzenia.

@Rysiek.K
    jego upgrade? w jakim sensie?
  • Poziom 9  
    Dzięki, zaraz sprawdzę i dam znać czy działa. :)

-------
    Edit:

Jak podłączam modem to jest zapętlony dźwięk "nowego urządzenia" w pc i tak w kółko a mobile partner nie widzi urządzenia.
  • Poziom 9  
    Może zmiana systemu? Albo po prostu znajdź plik instalacyjny w postaci ,zip ,rar
    Spróbuj zainstalować sterownik z windows 7 na stronie producenta. Jest to plik w postaci .rar więc będziesz potrzebował WinRar . Możesz go pobrać na stronie typy dobreprogramy lub coś podobnego.
    http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/telefony-i-urzadzenia/archiwum/huawei-e122
  • Poziom 9  
    Na głównym komputerze nie wiem czemu jest problem ale na tablecie z win 10 (o ten mi chodziło docelowo) zainstalowanie mobile partner + ustawienia z internetu pomogły i działa wszystko. :)

Temat do zamknięcia.