Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

IndepthSystem - Jak odinstalować?

DaVViiD 12 Sie 2015 23:26 399 6
  • #1 12 Sie 2015 23:26
    DaVViiD
    Poziom 6  

Witam. :)
    Przejdę zatem do sedna sprawy, robiąc porządki na komputerze i odinstalowując niepotrzebne programy, natrafiłem na takie coś (zrzut w załączniku).:)
    Wczoraj tego nie było i w żaden sposób nie mogę się tego pozbyć - pod tym 'adresem tego nie ma ' co robić, od czego zacząć?
    Dzięki za pomoc.:)

Temat przeniosłem i poprawiłem. swiercm

0 6
  • #3 12 Sie 2015 23:55
    DaVViiD
    Poziom 6  

Ok, @Kolobos, jak dla mnie to jesteś mistrzem. :)
    Zainstalowałem ten program AdwCleaner, znalazło własnie to :IndepthSystem zaznaczyłem i usunąłem, restart i tego czegoś nie ma. :) Za to ci chwała, ale znalazło jeszcze 3 inne mi nic nie mówiące ''coś'' IHPRotect Service , WindowsMangerProtect Service i ostatnie wsafd_1_10_0_19 co to takiego i czy to też wywalić?:)
    A jeśli chodzi o (Frst.txt oraz Addition.txt) też mam, ale to jest strasznie długa lista i na jednym princie nie wyjdzie.

Wulgaryzm, wykropkowany usunąłem. Kolejnym razem będzie ostrzeżenie. swiercm

0
  • #4 12 Sie 2015 23:59
    Kolobos
    Spec od komputerów

Masz usunac wszystko co wykryl adwc.

Logi z FRST masz dac w zalaczniku, a nie robic screeny!

0
  • #5 13 Sie 2015 00:10
    DaVViiD
    Poziom 6  

Wszystko usunięte, jak kazałeś, a z ''Frst.txt, Addition.txt'' jest taki problem, że się zawieszam w chwili ładowania załącznika - czy oba na raz czy osobno zwis i po ptakach.
    Komp przedpotopowy, no ale nic, chyba problem rozwiązany programem. :) Dzięki wielkie za szybką i trafna diagnozę oraz pomoc, pozdrawiam. :)

0