Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

konto pre paid jak odzyskać doładować nr telefonu Plus gsm

13 Sie 2015 09:21 474 2
  • Poziom 6  
    Mieliśmy konto pre-paid, głównie do odbierania telefonów przychodzących więc dawno już nie doładowywane. Zapomniałem je doładować na czas (nie było przypomnienia) i teraz dostaliśmy sms, że wychodzące zostały zablokowane. Kupiłem doładowanie za 10zł ale nie mogę doładować, system mówi ze możliwe tylko połączenie alarmowe (112). Jak odzyskać mój nr telefonu z pre paid i doładować konto (ważność)?
    Narka
  • Poziom 6  
    I tu niespodzianka. Wcale nikt nie musiał gonić do biura obsługi klienta! Po prostu napisaliśmy do Plusa maila na biuro@...(wiadomo co) Opisaliśmy sprawę. Odpisali w miarę szybko, że rozpatrzą możliwość odblokowania karty i nr telefonu pre paid. Po niespełna jednym dniu nr został odblokowany z zastrzeżeniem ze musi być doładowany kwotą. Doładowaliśmy, działa, można dzwonić i odbierać. Musze przyznać że tu mnie zaskoczyli. Czyżby Plus GSM poszedł po rozum do głowy i zaczyna szanować każdego klienta? Może chce odzyskać wizerunek i zaczął jakoś coś robić? Lepiej późno niż wcale, nieprawdaż? Jestem miło zaskoczony, Plus odzyskuje powoli nasze zainteresowanie. Poczekamy zobaczymy co będzie i jak będzie szanował klientów dalej. Narka