Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki kupić router do karty Aero2 ?

13 Sie 2015 10:07 810 7
  • Poziom 23  
    Witam,
    Kolega zamówił sobie kartę AERO2 w związku z częstymi wyjazdami poza dom. Chodzi mu tylko o sprawdzanie poczty oraz dostęp do bankowości internetowej. Teraz tylko problem polegający na tym jaki kupić router, w który można włożyć kartę AERO2 i korzystać z internetu. Wiem, że nie każdy router współpracuje z AERO2. Kiedyś była lista takich routerów ale obecnie mogę znaleźć tylko są modemy. Proszę o pomoc, gdzie znajdę listę tych routerów lub może jakieś sugestie z własnego doświadczenia.
    Pozdrawiam
  • Poziom 30  
    PiotrPitucha napisał:
    Witam
    Polecam telefon z Androidem i włączenie funkcji udostępniania łączą, doskonale się sprawdza i wyjdzie taniej niż router.

Nie wiem czy taniej, modem w telefonie musi być minimum klasy 10 by był w 100% zgodny z regulaminem Aero2 a te nie są tanie :)
  • Poziom 33  
    Wszystkie telefony jakie mam działają bez problemu, z modemami musiałem walczyć. Używany smartfon kupisz poniżej 100 PLN a nowe niewiele drozej .
    Dodatkowo w komiksie mozesz założyć kartę i sprawdzić czy działa.
  • Poziom 23  
    Bardzo dziękuję wszystkim Kolegom za informacje i sugestie. Szczególnie Koledze za link do "routerów AERO2". Tego właśnie szukałem i nie mogłem znaleźć. Serdeczne dzięki. Zapomniałem też dodać, że kolega będzie korzystał z tabletu WiFi bez 3G lub laptopa. Nie z telefonu.
    Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam
  • Poziom 23  
    Kupiłem HUAWEI HiLink E3121. Wszystko działa OK.
    Dzięki za pomoc.