Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniden EZI33XLT - Kupno skanera.

14 Aug 2015 11:29 1332 1
  • Level 2  
    Witam.
    Planuje zakup skanera częstotliwości Uniden EZI33XLT. Mieszkam niedaleko lotniska, jestem ciekawski i lubię dużo wiedzieć. Na skaner mam odłożone około trzech stów więc jak znacie w tej cenie lepszy model to proszę go polecić :).
    Nie chcę nasłuchiwać tylko i wyłącznie rozmów pilotów lub Radia Zet. Interesuje mnie również jak wygląda sprawa z nasłuchiwaniem służb mundurowych. Czytałem już co nieco na elektrodzie, ale większość postów jest sprzed wielu lat więc nie wiem jak sprawa wygląda teraz. Czy jest to ciągle możliwe? Czy usłyszenie czegoś ciekawego, dłużej rozmowy np policjantów jest realne? Jeżeli tak, czy są gdzieś dostępne odpowiednie częstotliwości? Jak to wygląda? Jestem z Trójmiasta, jeśli ma to jakieś znaczenie.Z góry dzięki za pomoc!
  • Level 35  
    W Trójmieście dużo się dzieje, ale większość jest w MotoTRBO (więcej na PW). Sam skaner nie jest jednak przeze mnie polecany. Znalezienie czegokolwiek nowego graniczy z cudem, bo trzeba przeszukiwać całe wbudowane zakresy zamiast swoich (te można ustawić, np. w Unidenie USC230 czy Unidenie UBC125XLT).