Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Funbox - zrywa połączenie wifi z drukarką Brother MFC-J625DW

14 Sie 2015 12:52 2196 1
  • Poziom 8  
    Witam,

Kilka dni temu przeszedłem na wyższą prędkość Neostrady, co wiązało się ze zmianą własnego routera na Funbox-a od Orange. I mniej więcej w tym samym czasie zaczęły się problemy z drukowaniem przez wifi na drukarce Brother MFC-J625DW. Dość często przy próbie wydruku na domowym PC (Windows 10) wyświetla się komunikat typu "drukarka jest w trybie offline" - jest to nieprawda, ponieważ drukarka jest cały czas włączona a na jej panelu wskaźnik sygnału wifi wskazuje 100%. Drukowanie rusza dopiero po ponownym uruchomieniu drukarki.

Wcześniej na własnym routerze Linksys-a nie miałem takich problemów, więc wnioskuję, że to Funbox coś namieszał, dlatego też temat założyłem w dziale dotyczącym wifi, a nie drukarek. Może w panelu Funbox-a są jakieś ustawienia, które warto zmienić aby nie zrywał on połączenia z drukarką?

Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 12  
    Podłączam się do tematu, inny model drukarki, bo Brother DCP-J315W, ale problem ten sam. Czy komuś udało się to rozwiązać?