Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica Optima 600 - kompletnie gaśnie wszystko.

alex222 14 Sie 2015 23:34 981 2
  • #1 14 Sie 2015 23:34
    alex222
    Poziom 14  

Witam . Mam problem z pralką Amica Optima 600 która to potrafi przeprać nawet pięć razy bez przerwy bez usterki. Lecz zdarza się jej wyłączenie kompletne tak jakby została wyjęta wtyczka z gniazdka. Pierwsze co to został wymieniony kondensator przeciwzakłóceniowy na wejściu zasilania gdyż był uszkodzony fizycznie , rozerwało go. Teraz pralka nadal potrafi się zatrzymać ale może trochę rzadziej. Uszkodzenie programatora jako przyczynę usterki pozostawiam na sam koniec chociaż wiele na to wskazuje , więc po za tym programatorem co może być przyczyną tej usterki? Zaznaczę że prąd na zasilaniu programatora jest cały czas i nie jest to wina kabla zasilającego. Czasami pomaga wyjęcie i włożenie samej wtyczki do gniazda zasilania. A tak oto wygląda płytka programatora.
    Pralka Amica Optima 600 - kompletnie gaśnie wszystko. Pralka Amica Optima 600 - kompletnie gaśnie wszystko.

0 2
  • #2 15 Sie 2015 01:20
    axxx
    Specjalista AGD

Nie da się wyostrzyć 1-szego zdjęcia.Kompletnie nic nie widać.

0
  • #3 15 Sie 2015 12:17
    alex222
    Poziom 14  

Da się wyostrzyć ale problem w tym że już tę pralkę poskładałem gdyż jak już pisałem ona też czasami pierze bezawaryjnie . A zdjęcie zrobiłem na szybko k700 i mi na tym pierwszym zdjęciu ręka zadrżała pod czas robienia fotki. Postaram się rozkręcić tę pralkę w tygodniu ponownie i poprawić się w tym punkcie tematu.

1