Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Iveco Daily 50c15 Nie działa cały licznik

15 Aug 2015 18:50 5163 16
  • Level 7  
    Witam, tak jak w temacie kierowca zakładał swoje radio cd i dało jakieś zwarcie bo od tego momentu nie działa cały licznik czyli prędkościomierz, obrotomierz, temp cieczy chłodzącej i wskaźnik paliwa.
    Samochód był oddany do mechanika i stwierdził ze licznik się spalił ;/
    posłuchałem go i zakupiłem nowy licznik oczywiście pasujący numerami ale to nic nie pomogło ;(
    Moze ktoś z was miał kiedyś podobny problem i naprawił to czy zostaje tylko serwis iveco ?? :(
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 13  
    Bezpieczniki sprawdzone?? Umiejscowione są przy lewym kolanie jak siedzisz za kierownicą trzeba odkręcić 2 czy 3 wkręty i zdejmiesz ich osłonę.
  • Level 7  
    Witam, tak wszystkie bezpieczniki są sprawdzone te w kabinie i w komorze silnikowej ale żaden nie jest spalony.
  • Level 13  
    Spróbuj pozamieniać przekaźniki miejscami bo w tym samochodzie dużo się powtarza więc można je zamieniać a to CB było na króciaka podpinane czy pod zapalniczkę??
  • Level 7  
    To było radio CD zamienił oryginalne na jakieś JVC czy jakieś takie i mówił ze coś pykło i zaśmierdziało i wszystkie wskaźniki opadły na zero
  • Level 13  
    Nie ma to tamto musiał spalić jakiś bezpiecznik podaj rocznik i silnik to znajdziemy ten bezpiecznik. A powiedz jeszcze taką rzecz czy radio teraz działa??
  • Level 7  
    Rocznik 2008 3.0-150km tak radio działa
  • Level 13  
    Zegary się podświetlają po zapaleniu świateł czy są całkiem martwe??
  • Level 7  
    Podświetla się, nawet wskazówki zawsze lekko drgną po odpaleniu

Dodano po 5 [minuty]:

Auto odpala normalnie tak wszystko chodzi oprócz tych zegarów ten mechanik mówił mi właśnie ze prawdopodobnie poszło zwarcie przez ten Can
  • Level 7  
    Komputer nie chce się połączyć z samochodem

Dodano po 28 [minuty]:

Czyli jak komputer nie chce się połączyć z samochodem to pewnie coś poważnego się paliło tak ??
  • Level 9  
    kolego rozwiazales problem , ja mam teraz dokladnie ten sam ....prosze o pomoc....
  • Level 10  
    Witam czy ktos rozwizal juz ten problem u mnie zas radio takze nie dziala, ktory to przekaznik odpowiedzialny za radio i licznik ?
  • Level 2  
    Witam i mnie dopadł taki przypadek , ktoś może rozwiązał ten problem?