Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

pomoc w postawieniu Sony Ericsson K 500i -żle zdjety simlock

02 Cze 2005 18:54 1344 7
  • Poziom 28  
    prosze o pomoc -może jest ktos na forum kto doradzi w jaki sposób moge postawic fona K500i ,próbowałem zdejmowac locka i ... tragedia,fon nadal komunikuje sie z PC ale nic poza tym ,może pomoże wgranie nowego oprogramowania?ale gdzie je dostane?prosze o pilna pomoc!!!!!!!!!!!!!!
  • Poziom 39  
    Jakie urządzenia posiadasz do SE??
    Jakim oprogramowaniem dysponujesz ??
    Ja stawiałem kiedys SEToolem 2 i poszło bez problemu , wgranie full flasha i jeszcze raz unlock.

A........
  • Poziom 28  
    Tornadoi dodatkowy program który ostatnio gdzies tu dostałem który komunikuje sie z tornado i wszystko grało ,komunikacja na 102-tylko ze to był do F700 , K700 , K500 itp, ale nie było do K 500 i,pomyslałem że pójdzie,... no i poszło ale nie w ta strone,....prosze o pomoc gdzie dostane full flasha i jakim to najlepiej programem...,bo ten o którym wspomniałeś -nie posiadam...
  • Poziom 20  
    a czy moglbys ten program zamiescic? na forum?
  • Poziom 21  
    Ten program jest kraczony i upierdziela telefony nie wiedziałem że przyjdzie komuś do głowy flashować tym gównem telefon!!! Nieś to teraz na normalny sprzęt albo wykup logi bo tym shitem wątpię żebyś to postawił na nogi.
  • Poziom 28  
    kameleon5 ma racje (chyba), to chyba scracowana wersja SEEtool ,nie pamietam,postaram sie to wrzucic na forum,może ktos załapie,bo niby działa ale nie wiedziałem że rozwala- a ty kameleon5 miałes juz z tym do czynienia?może masz cos podobnego działajacego ? nie wymieniak mi tylko logów, bo nie chodzi o jednokrotne złamanie ...
  • Poziom 39  
    tak jak piszą koledzy
    SETool 2 ale nie kraczony
    Cruiser lub logi do SE.

Andrzej.
  • Poziom 28  
    niestety,wtedy jeszcze byłem za ,,słaby do fleshowania takich fonów" kraczonymi programami, wiec musiałem sie udac do człowieka z oryginalnym boxem, teraz sprawa ma sie zupełnie inaczej ,cóz takie życie-temat zamykam