Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ASUS F550L - Realtek HD audio, zapętlanie dźwięku, wejście analogowe

Ahinana 17 Sie 2015 13:53 732 0
  • #1 17 Sie 2015 13:53
    Ahinana
    Poziom 2  

Witam, mam problem z dźwiękiem i mikrofonem w laptopie ASUS F550L, który na moje nieszczęście ma wejście analogowe. Laptop posiada system Windows 10 64x, wcześniej posiadał Windows 8.1 64x, zainstalowany mam sterownik Realtek HD audio ( ASUS F550L - Realtek HD audio, zapętlanie dźwięku, wejście analogowe ). Podłączam do niego słuchawki od telefonu SONY xperia L. Po aktualizacji do WIN10 Realtek nie wykrywa już automatycznie, że podłączyłam słuchawki i odtwarza dźwięk przez wbudowane głośniki. Po kliknięciu na ikonę wejścia analogowego w Realtek pojawia mi się to okienko ( ASUS F550L - Realtek HD audio, zapętlanie dźwięku, wejście analogowe ) gdzie dopiero po zaznaczeniu słuchawki/słuchawki odtwarza dźwięk przez słuchawki, ale na mikrofonie pojawia się echo mojego głosu, dźwięków z systemu, bądź tego co właśnie słucham. W sklepie komputerowym polecono mi zakup rozgałęźnika, jednak nie działa jak należy[albo coś u mnie nie działa, nie wiem](dźwięk odtwarza, ale mikrofonu nie odbiera). Moje opcje nagrywania -> ASUS F550L - Realtek HD audio, zapętlanie dźwięku, wejście analogowe , menadżer urządzeń -> ASUS F550L - Realtek HD audio, zapętlanie dźwięku, wejście analogowe . Proszę o pomoc, co mogę zrobić, aby pozbyć się tego echa na stałe, i nie musieć zmieniać za każdym razem ustawień odtwarzania i mikrofonu. Może zmienić sterowniki, ale wtedy na jakie. Jeśli brakuje jakichś informacji proszę o nie upomnieć, nie znam się, ale poszukam. Tak, wiem, dziwnie wygląda ten post, ale nie mogę wklejać linków z screenshootera.

0 0
  • Sklep HeluKabel