Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

airbox 2 jaka końcówka pod antenę LTE

knightryba 17 Sie 2015 14:10 3087 2
  • #1 17 Sie 2015 14:10
    knightryba
    Poziom 7  

Witam posiadam ruter airbox 2 od orange(ALCATEL OneTouch Link 4G+ Y858V), okazało się, że posiadam w nim 2 wejścia na anteny zewnętrzne. Chciałbym kupić antenę aby odbierać lepszy zasięg ponieważ teraz w domu łapie tylko 3g+, dopiero jak odjadę kawałek od domu to jest lte. Do nadajnika lte mam 2.5 km w lini prostej ale po drodze jest las i domy, jednak zasięg bez anteny nie jest taki zły. Robiąc pomiary obok nadajnika było 40mb około na tablecie. Teraz mam pytanie jaką kupić antenę ponieważ nie wiem jakie to jest konkretnie wejście ponieważ to jest ponoć ts9 ale w sklepie okazało się, że to jest za krótka końcówka żeby weszła. Jeśli są 2 wejścia to trzeba kupić 2 anteny czy 1 mocniejsza wystarczy. Prosiłbym o podanie jaką antenę trzeba kupić i jaka ma być tam końcówka.
    PS. Według mapy jestem spokojnie w zasięgu LTE

0 2
  • #2 15 Kwi 2016 11:44
    Fredusek
    Poziom 9  

dzwoniłem do Alcatela to są złącza antenowe .... ale alcatel nie podpisuje się pod tym bo nie jest certyfikowane i z jaka antena będą współpracować. Złącze wygląda mi na ts9 lub crc9.

0
  • #3 15 Kwi 2016 12:31
    knightryba
    Poziom 7  

Byłem z tym ruterem w serwisie i okazało się, że te gniazda nie są podpięte czy coś takiego i nie można nic z tym zrobić niestety. Kupiłem inny modem i ruter i problem rozwiązany.

0
  Szukaj w 5mln produktów