Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MZ - Moduł zapłonowy GM jako moduł zapłonowy MZ ETZ 250

17 Sie 2015 18:16 1149 13
  • Poziom 9  
    Witam.
    Posiadam moduł zaplonowy GM od opla kadeta z 91r a naprawa mojego modulu od mz zakonczyła się fiaskiem stąd moje pytanie czy mogę uzyć tego modułu do mz. Jak się da to mile widziany opis jak. Z góry dzięki i pozdrawiam.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Konkretny numer modułu GM podaj. I wersję zapłony mz, bo były A i B i różniły się one.
  • Poziom 9  
    Moduł w mz oczywiscie a
    Modul GM to:
    84890E
    0294
    Typ silnika i pojemność, z którego ten oplowski moduł pochodzi podaj lepiej.
  • Poziom 9  
    Dokładnego typu to nwm bo juz go niemam ale to był 1,6 l
    Ile pinów w module?
    Poczytaj i odpowiedz sobie sam
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic603033.html

Już lepiej eksperymentować z siedmiopinowym modułem z vw. On na pewno współpracował z hallem. Zresztą można bez trudu znaleźć informacje o połączeniu czujnika z mz z takimi modułami.
  • Poziom 9  
    W module 4 piny.

Owszem adaptacja modułu vw jest opisana na forum ale o tym module nic nie ma.
    Przeczytaj wątek, do którego link podałem, to się dowiesz, czemu nie ma. Pewnie dlatego, że się nie da.
  • Poziom 9  
    Tam jest mowa o innym module
    Tam były halla i indukcyjne. Więc musisz wiedzieć, od którego to jest systemu. Skoro masz numery na module, to wklep je w google i szukaj.
  • Poziom 9  
    Tam bylo 6 pin ja mam ich 4.

Moderowany przez T5:

3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.
    Ostrzeżenie.

To wpisz sobie w google "moduł zapłonowy opel 4 piny jak podłączyć i szukaj"! Palce ci powykręcało, czy samemu się nie chce i czekasz aż na tacy dostaniesz?
    Nawet ci się nie chce sprawdzić po numerach modułu czy są właściwe i z jakim czujniekim dany moduł współpracuje, na co ci zwracałem uwagę. Ale głuchy jesteś.
  • Poziom 9  
    1- do cewki
    2- masa
    3- +12V po zapłonie
    4- sygnał z czujnika
    to mam tylko nwm do jakiego to czujnika
    Co dostajesz po wpisaniu numeru z modułu w wyszukiwarkę?