Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Modecom Freetab 1010 IPS IC - Jak dobrać sie do dysku SSD?

18 Sie 2015 14:08 1023 2
  • Poziom 2  
    Witam,

Jestem nowy na forum mimo ze znam je od kilkunastu lat, niemniej przyszedł i na mnie czas aby "podpytać" szanownych kolegów i rozwiązać swój problem. Otóż zakupiłem tablet Modecom Freetab 1010 IPS IC w Win8, chciałbym wymienić znajdujący sie w nim dysk SSD na 64GB i tu pojawia się problem bo o ile doszedłem do tego jaki zamówić nowy dysk to mam problem z rozebraniem bez uszkadzania obudowy tego sprzętu. Może ktoś rozbierał ten model i podesłałby jakieś fotki lub napisał gdzie pochowana są śrubki i zatrzaski? Wole nie eksperymentować narażając jakis element na pękniecie. Z góry dziękuje. Proszę także o informacje kogoś kto już wymieniał w nim SSD.
  • Poziom 43  
    Gdzie Ty tam masz SSD :P ?
    Zwykła pamięć flash. Pytanie, czy modecom obsłuży taka pamięć.
    Do rozebrania, albo tylko zatrzaski, albo w rogach (pod przednią "folią" są śruby.
  • Poziom 2  
    Kolego każde SSD jest na bazie pamięci typu flash, ponadto zamontowana pamięć jest typu 1,8" na interfejsie mSATA, problem w tym że programowo zgłasza mi się właśnie taki sprzęt ale producent mógł rzeczywiście "wlutować" pamięć w płytę chociażby żeby zaoszczędzić miejsce na złączach. Pracowałem kilak lat jako serwisant więc jakieś tam pojęcie mam, pytam o konkretne miejsca zatrzasków lub śrub mocujących a nie prawdopodobne położenie, niemniej dziękuje za zainteresowanie tematem.