Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Migomat bester - nie podaje drutu

18 Sie 2015 18:41 1899 3
  • Poziom 17  
    Witam

Mam migomat bester (modelu w tej chwili nie pamiętam) jeden z mnieszych. Spawam drutem samoosłonowym. Dzis w warsztacie skończył mi się drut i podczas wymieniania przestał mi reagować na przycisk przy rączce. Nie obraca i nie pobiera drutu. Migomat rusza tj. po włączaniu zapala się podświetlenie przycisku oraz rusza wentylator. Może ktoś poradzi co może być przyczyną?
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 29  
    Sprawdź przewody pomiędzy rączką spawalniczą a spawarką, może gdzieś się przełamał.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 10  
    Sprawdź czy kreci się podajnik drutu po włączeniu przycisku. Jeśli tak to do przyczyny dojdziesz bez problemu sam. Jeśli jednak nie to po prostu drut sie gdzieś zablokował, jesli nie na końcówce prądowej to spróbuj rozwinąć przewód możliwie jak najprosciej (w Linii prostej) i wtedy spróbuj.

Kolega zauważy że to stary temat i autor zapewne dawno rozwiązał problem.
    Moderator ; Krzysztof Reszka
  • Poziom 10  
    Kolega zauważy , że kolega Szponeknn jest nowy i temat na którym się udzielał nie został zamknięty. Dziękuje za info ale myślę, ze jeśli będę mógł okazać się pomocny to powinienem pisać. Po to właśnie jest ten portal. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.

Dlatego zwracam tylko uwagę . A temat wcale nie musi być zamknięty.
    Moderator ; Krzysztof Reszka