Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Modus Grand. Kolor i Vin

dawidek0044 18 Sie 2015 23:29 1026 2
  • #1 18 Sie 2015 23:29
    dawidek0044
    Poziom 6  

Witam
    Nie wiem do końca czy temat dodałem w dobrym dziale lecz potrzebuje pomocy jak nigdy by spać spokojnie i się nie martwić.
    Zacznę od tego że kilka dni temu zakupiłem samochód, wszystko potoczyło się szybko. Auto miało być z rocznika 2010 a pani przy rejestracji (Wszystkie dokumenty powierzyłem firmie by zarejestrować i opłacić pojazd itd itp) powiedziała mi że to nie możliwe i jest to rok 2009, po przetłumaczeniu kilku zdań z Certyfikatu zgodności ? zauważyłem że samochód powinien mieć kolor szary ale jest srebrny, nie wiem czy to po prostu nie kwestia nazewnictwa czy coś bo po wpisaniu frazy "Szary Renault Modus Grand" wyskoczyły mi oferty sprzedaży w których również srebrne samochody nazywane były szarymi.
    Tutaj jest nr Vin VF1JP0WS542651102 W dokumencie jest również taka fraza jak Numer homologacji typu (nie będę podawał dla bezpieczeństwa) i data 17/11/2009 po czym jakiś podpis z 12.02.2010, na pewno pierwsza rejestracja była z roku 2010 15 marca
    Naprawdę proszę o pomoc, dodam że te programy z google do rozkodowania vin to lipa i w niczym mi nie pomogły. Z góry dziękuje za pomoc

0 2
  • #2 18 Sie 2015 23:34
    pitool
    Poziom 30  

Dzwonisz do ASO i masz.Grzecznie zapytasz to i grzecznie odpowiedzą.Kod lakieru masz na nalepce.

0