Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Canon MG5500 - Jak wejść w tryb serwisowy 5B00

21 Sie 2015 13:14 3045 5
  • Poziom 16  
    Witam serdecznie,

Nie mogę wejść w tryb serwisowy w canonie MG5550, pomóżcie proszę..
    Potrzepuje wykasować pampersa service toolem ale nie mogę wejść w tryb serwisowy.

Pozdrawiam
    Michał
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    Niestety nie działa. Jest czarny ekran i nic się nie dzieje.
    W ogóle dziwna historia, raz wszedł w tryb serwisowy (za pierwszym razem), był czarny ekran ale podświetlony. Service tool nie pokazywał błędów. Kliknąłem ink reset i zaczął długo myśleć (zwiesił się), po 5 minutach wyłączyłem drukarkę i włączyłem ją ponownie. Teraz jak chcę wejść w tryb, ekran nie włącza się, nie ma podświetlenia, po prostu nic się nie dzieje.
    Nadal komunikat 5B00
  • Poziom 16  
    Witam,
    4x resume - drukarka włącza się jak nigdy niby nic, nadal nie jest w trybie serwisowym. Po włączeniu się po 3 sekundach pojawia się błąd 5b00. Service tool pokazuje błąd 006.

5xresume - Miga kontrolka uwaga, poza tym nic się nie dzieje, ekran czarny nie podświetla się. W programie sevice tool 3400 wszelkie funkcje przestają być aktywne, tracą podświetlenie.

Czasami po próbie wejścia w tryb serwisowy ciężko uruchomić drukarkę, muszę odczekać parę minut aby przycisk ON zareagował.

Proszę o dalsze sugestie

Dodano po 7 [minuty]:

Na filmach na you tube używany jest program Service tool V50, ktoś słyszał? Ale należy zacząć od wejścia w tryb serwisowy. A może podczas wchodzenia w tryb serwisowy należy otworzyć jakąś klapkę albo coś takiego idąć dalej tym tropem.