Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Kupię] Tranzystor FGPF50N33BT oraz układ scalony AN16389A kupię.

krakarak 21 Aug 2015 18:25 1359 4
    krakarak
    Level 41  
    Tranzystor FGPF50N33BT oraz układ scalony AN16389A kupię - elementy stoją w modułach plazm.
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
    wolf09
    Level 15  
    Tu masz:FGPF50N33BT i AN16389A.
    WWW.north.pl/karta/fgpf50n33bt-tranzystor-to-220fh--npn--1400v-8a,704-GA-2215.html
    krakarak
    Level 41  
    Widzisz kolego, ja wiem o tym tranzystorze w North.pl, nawet pisałem do nich, aby choćby zerknęli co naprawdę sprzedają. Na Allegro wystawili go jako "tranzystor npn, 1400V, firma Fairchild.
    Problem jest w tym, że tylko North.pl z uporem maniaka twierdzi, że to taki tranzystor. Sam producent, Fairchild, w nocie katalogowej podaje, że wyprodukował IGBT 330V, 50A.
    Odpowiedź z North.pl

"Dzień Dobry.
    Oferowany przedmoit jest tranzystorem o takich symbolach jakie widnieją na obudowie i nie ma możliwośći aby nazwa sie zgadzała a parametry były inne w tranzystorze.
    Pozdrawiam ."

Gdy argumentuję, że są w błędzie a jeśli nie to niech wskaże link do pdf-u gdzie tranzystorem tym jest ten z ich opisu.
    Odpowiedź:
    "Nie posiadamy takiego linku".

Kupię ten ich FGPF50N33BT a przyślą mi malowankę npn i jak z nimi potem wygrać sprawę? "Przecież pisaliśmy, że to npn na 1400V"...
    Nic nigdy nie kupię w North.pl skoro tam, piszący do mnie Pan Krystian W., nie zweryfikował ich błędnych danych z faktem dostępnym po jednym kliknięciu a sam mail napisał niechlujnie. Nadęte firmy lekceważące klienta omijam szeroko.
    lisek
    Service technician RTV
    Chyba ci ze Słowacji ślą do PL Link_ avelmak.sk
    Lub z UA Link

Z H-Kongu najpewniej , ale długie czekanie(obecnie dok. 23.09)

Z tymi to troche ryzykowne RJH30A03/ 45F122
    Może 88N30W , ITXQ88N30P?

p.s
    Tutaj masz kilka odpowiedników, nie wiem na ile dostepne w PL Link
    lub Link

Co do AN16389A, AN16538A (zamienne) to sa uzywane głównie w 50" i 42"(padaja bo elektrolityczne w zasilaniu wysychaja ) tylko do dostania obecnieLink lub Ebay.

W niektórych rev. modułów stoja scany R2A20271FT

Ci z Kijowa Link powiadaja ,że FE3407F=AN16389A=SN755882
    *ale chyba jest róznica w pinach , ilość
    krakarak
    Level 41  
    Serdecznie Wam Koledzy dziękuję za szczere chęci pomocy. Naprawdę.
    Dałem ogłoszenie na tym forum, bo wiem, że oprócz piaskownicy są i fachowcy. Że któryś pochyli się nad swymi klamotami, sprawdzi czy je ma i może mi odsprzedać te elementy.
    Potem myślę sobie - może mają, ale mało zarobią sprzedając elementy, więc dałem drugie ogłoszenie - zlecę ich montaż na pięknie przygotowanym module Y. Tylko rozprowadzić topnik, przyłożyć układ, podgrzać z dołu i z góry.
    A tu nic, też żadnego odzewu...

Jak kupować w sklepach i za granicą wiem, już to robiłem :-) . Tranzystory zamówiłem we Francji, układy scalone na Tajwanie.

Jeszcze raz dziękuję, szczególnie Koledze liskowi, który poświęcił swój czas szukając elementów po świecie i kompletował linki.