Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic VI 5D - Tylne amortyzatory

_Konrad 22 Sie 2015 12:26 732 2
  • #1 22 Sie 2015 12:26
    _Konrad
    Poziom 7  

Witam serdecznie,
    jakiś czas temu zakupiłem sobie wspomniany w temacie samochód. I wszystko było z nim niby ok, aż do momentu gdy z jednej strony z tyłu samochód uległ widocznemu na pierwszy rzut oka przechyleniu. Zacząłem więc szukać przyczyny i pierwsze co mi się rzuciło w oczy to zamieszczone na poniższych zdjęciach gumy.

Honda Civic VI 5D - Tylne amortyzatory Honda Civic VI 5D - Tylne amortyzatory

O ich stanie nie chcę nawet wspominać, bo ten jest fatalny, ale chciałbym się dowiedzieć, czy one tam faktycznie mają się znajdować, czy też poprzedni właściciel w dość nieudolny sposób chciał się uratować przed wymianą innych części? Dodam, że takie gumy znajdują się również po drugiej stronie samochodu.

0 2
  • #2 22 Sie 2015 12:35
    Daro4484
    Poziom 13  

Witam, te gumy służą do usztywnienia. W moim Accordzie miałem je, bo przy 17calowych felgach i 5 osobach w aucie na dziurach tarły nadkola o opony. Takwięc nie musi ich tam być, jeśli nic Ci nie trze przy pełnym obciążeniu auta...

1
  • #3 22 Sie 2015 12:46
    _Konrad
    Poziom 7  

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z czymś takim w żadnym samochodzie, stąd właśnie moje pytanie. Dzięki Ci Daro4484 za odpowiedź. Też mam większe kółeczka w tym Civicu, więc pewnie raczej się przydadzą te gumy. Teraz wiem czego mam szukać :)

Punkty lecą do Ciebie, a temat zamykam :)

0