Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Iphone 4s jak usunąć Icloud

bystrzak23 23 Sie 2015 10:47 1860 7
  • #1 23 Sie 2015 10:47
    bystrzak23
    Poziom 10  

Witam

czy jest skuteczny sposób na pozbycie się blokady icloud zIphone 4s z systemu ios 8.4 wiem ze zapytac poprzedniego własciciela o ID i hasło ale niestety to niemozliwe bo to z 3 reki wiem ze chodza jakies programy tylko jakie i czy są skuteczne bo sztuczki w dotykanie rożnych punktów na ekranie nie pomogły soft ulepszony

0 7
  • #2 23 Sie 2015 12:13
    angrysnake
    Poziom 2  

Teoretycznie usunąć iClouda się nie da. Można jedynie obejść żądanie hasła i używanie telefonu jako iPoda. Chociaż nie wiem jak to jest z tym softem 8.4 wiem, że na starszych się dało to obejść, szczegóły znajdziesz na yt :)

0
  • #3 23 Sie 2015 12:32
    bystrzak23
    Poziom 10  

no tam były jakies myki zmeczenie iphona typu klikanie tak długo az sie lekko zawiesi i ominie przeszkode ale z tym probowałem moze za krotko
    z tym ipodem probowałem tez wpisałem inny dns i cos tam smigało
    wydaje mi sie ze się da to złamac bo widziałem ze sie oferuja za ponad 500 zł tylko jeszcze na ten soft nie jest udostepnione oprogramowanie badz sztuczka przez jakiegos spryciaza
    Bo sama firma tworzaca to ma napewno kody uniwersalne albo jakies programy dzieki ktorym przywracaja telefony tylko wiadomo ze wtedy jak ktos udowodni ze to jego tel i zapomniał hasła

0
  • #4 25 Sie 2015 19:40
    Multi_COM
    Spec od GSM

@angrysnake: Odczyt czy też usunięcie kodu to nie to samo co usunięcie blokady iCloud - wersja oprogramowania nie ma tutaj znaczenia

@bystrzak23: Rozwiązanie z klikaniem nic nie da - jedyne wyjście to wykupienie odpowiedniej usługi na usunięcie blokady na serwerach Apple - problem w tym, że nikt nie da Ci żadnej gwarancji, że z którą kolejną aktualizacją to zabezpieczenie nie powróci na Twój telefon po podłączeniu do iTunes

0
  • #5 26 Sie 2015 00:46
    bystrzak23
    Poziom 10  

nie wiem jak juz wejdziesz w tel to nalezy wejsc w meniu gdzie siedzi icloud i deaktywowac go ale moze nic to nieda tak jak piszesz

0
  • #6 26 Sie 2015 00:52
    gadgetstore
    Poziom 12  

@Mutlti_com: jezeli chodzi o powrot blokady po skorzystaniu z uslugi usuniecia wydaje mi sie ze niema sie co martwic, korzystalem z serwisu kilka razy i z aktualizacjami nie bylo poblemu. Najwazniejszym elementem jest zeby po sciagnieciu blokady nie wlanczac iphona tylko wprowadzic go w DFU i odtworzyc do najnowszej wersji oprogramowania przez iTunes.

0
  • #7 26 Sie 2015 01:03
    bystrzak23
    Poziom 10  

a powiedz mi ile to kosztuje i jakbys mogł to podaj strone, dfu chodzi Ci o przełączenie go w stan gdzie pokazane jest na wyswietlaczu iTunes?

0
  • #8 26 Sie 2015 01:12
    gadgetstore
    Poziom 12  

Jezlie chodzi o koszty to w zaleznosci od serwisu z ktorego korzystasz wahaja sie od 550zl do 650zl - czas oczekiwania to z reguly 3-4 tygodnie. Co do strony to takowej nie posiadam co najwyzej moge podac namiary na priv.

0