Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pinnacle Studio 18.5 - Desynchronizacja podkładu z obrazem

23 Sie 2015 11:16 1302 2
  • Poziom 12  
    Witam serdecznie.

Napotkałem pewien problem z programem Pinnacle Studio 18.5. Mianowicie po wyeksportowaniu filmu do pliku następuje przesunięcie podkładu muzycznego względem obrazu. W oknie edycji wszystkie przejścia są idealnie zgrane z muzyką, natomiast po eksporcie po kilku minutach odtwarzania filmu dźwięk jest nawet o kilka sekund przesunięty. Dzieje się tak tylko i wyłącznie przy eksportowaniu filmu przy ustawieniach niestandardowych.

Zależy mi na nich z tego względu, że w ustawianiach 1080p/60 film znacząco traci na jakości.

Źródłowe pliki filmowe były nagrywane kamerką GoPro Hero 3+ Black w jakości 1080p/60fps

Podkład muzyczny w mp3, bitrate 320kbps.

Specyfikacja sprzętowa:
    System: Windows 7 Professional 64bit
    Procesor: Intel i7 4790k 4.0GHz
    Grafika: Gigabyte GeForce GTX980 4gb
    Pamięć RAM: 32GB

Prosiłbym o pomoc, z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Pomocny post
    Poziom 18  
    Jeśli podkładu nie ma w całym filmie to możesz spróbować dodać cichy podkład (cisze) tam gdzie nie ma podkłądu
  • Poziom 12  
    Podkład niestety jest w całym filmie, aczkolwiek pomysł dobry. Postaram się jakoś zadziałać w tym kierunku.

Dodano:

Jedynym rozwiązaniem było przecięcie fragmentów filmu i dopasowanie ich na podstawie wersji wcześniej wyeksportowanych. Być może problemem jest to, że utwory w podkładzie miały prędkość transmisji 320kbps, a program eksportował film ze ścieżką dźwiękową z prędkością transmisji ponad 320kbs. Nie przemawia do mnie to jednak.

Moderowany przez swiercm:

Posty scaliłem. Proszę, byś w przypadku aktualizacji informacji używał opcji "Zmień".