Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lark FreeMe X2 7.1s - firmware

23 Sie 2015 20:55 2358 3
  • Poziom 12  
    Dostałem od znajomego tablet jak w temacie, po podłączeniu ładowarki wyświetla "robocika" i przechodzi w recovery menu, po załączeniu przyciskiem power to samo Próbowałem już mnóstwa metod. Tryb "download" czyli "power" i "volume +", nie łączy się z komputerem, po usb jako pamięć masowa czy obraz rom by móc mu wgrać rom za pomocą amlogik burn tool - obojętnie co nacisnę to przeskakuje w recovery menu, tam wybieram ADB from update wtedy komputer łączy się i widzi go jako nexus interface. Można do tabletu posłać za pomocą środowiska SDK MENAGER TOOL w cmd odpowiednie komendy, pliki zip z androidem lecz żaden nie pasuje (robocik z czerwonym wykrzyknikiem). Siedzi w tych Larkach ANDROID JELY BEAN 4.1.1. Chciałbym tablet ożywić, lecz brakło mi pomysłów co wgrać i jak wprowadzić procesor w tryb taki by połączył by się z kompem i można by mu wgrać rom zodpowiednim programem. Siedzi w nim procesor Amlogik aml8726, ma ktoś może rom z tego larka? lub obraz bin pamięci? Wszystko mam niezbędne do programowania pamięci i flash, jeszcze z karty pamięci w recovery menu widzi pliki zip update i można robić update, tzn. aż androidek nie dostanie czerwonego wykrzyknika pomocy!!!!!
  • PCBway
  • Poziom 10  
    Witam przyłączam się do tematu, mam identyczny problem, może ktoś go rozwiązał?
  • PCBway
  • Poziom 12  
    Mam identyczny już tablet dla siebie kupiłem drugi ,już zrobiłem roota i wyciągam z niego co się da zobaczymy backup ,zrobie rom itd tylko znajdę troche czasu
  • Poziom 12  
    Zrotowałem ten tablet zrobiłem backup itd lecz nie da się go wgrac z recovery menu bo backup jest cwm tzn nieorginalny i zawsze robocik leży ,nawet próbowałem zczytac backup pamięci chipem teensy 2 zczytałem po modyfikacjach lecz wgrac z powrotem nie idzie programowac no i punkt wyjscia jest taki że programator tej pamieci TC58XXX Toshiba kosztuje 2,500 zł więc kosmos ,trzeba czekac aż pojawi się cwm dla tego larka i recovery menu cwm lub rom który można wgrac bezpośrednio w download mode czekamy