Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jaka płyta indukcyjna do 2500 pln oraz okap do 1500 pln

24 Sie 2015 17:03 1647 2
  • Poziom 1  
    Witam,

Prosiłbym o poradę w sprawie płyty indukcyjnej (60 cm). Zmieniamy kuchnie ze starej gazowej więc na pewno różnicę w jakości i tak odczujemy.
    Ale czy moglibyście doradzić jakiej firmy albo nawet konkretnie który model.
    Jak się rozglądałem to z funkcji by nas interesowało:
    - pola booster
    - zabezpieczenia przed dziećmi
    - wolne strefy indukcyjne (najbardziej by nas interesowało 1 pole wolnej strefy na całości, ale to koszt podejrzewam za bardzo przekraczający nasz budżet, także mile widziane 2 wolne strefy w ostateczności 1 wolna strefa i 2 pola indukcyjne)

Myśleliśmy nad AEG HK654400XB albo Amica PI6514TFD. Lecz w przypadku Amici spotkaliśmy się z wieloma komentarzami o bardzo głośnej pracy wiatraka chłodzącego płytę nawet zaraz po włączeniu.

Oraz czy ktoś byłby w stanie pomóc z okapem o tym totalnie nic nie wiemy oprócz że kominowy i wydajność musi być nie mniejsza niż 500m3/h (kolorystyka czarny, czarno-srebrny).

Za wszelkie pomocne wypowiedzi z góry dziękuję.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 15  
    Zdecydowanie polecał bym wspieranie polskiej gospodarki, funkcja boost jak najbardziej wskazana, co do wentylatorów to nie dramatyzujmy słychać je ale jak sie coś gotuje to w garnku jest cisza? Pozatym sam okap jest głośniejszy od wentylatorów Amica, mam indukcje tej marki i jestem zadowolony. Pozdrawiam
  • Poziom 2  
    Polecam Państwu sklep okapykuchenne.pl
    Mamy bogaty wybór okapów różnych producentów, doradcy chętnie pomogą wybrać okap w podanej cenie i parametrach :-)