Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo y50-70 Brak połączenia z internetem/błąd wfifi

24 Sie 2015 19:29 1557 17
  • Spec od komputerów
    Więcej szczegułów?
  • Poziom 5  
    Konkretnie co byś chciał wiedzieć ???
  • Poziom 33  
    Centrum sieci i udostępniania/tam masz wszystko i wypadało by to pokazać, jak nie ma ikony na pasku zadań to w Panel Sterowania też jest.
  • Poziom 5  
    Z laptopem nie było większych problemów do dzisiaj od kiedy go zresetowałem pojawił się komunikat diagnozowanie komputera lecz nie wykazało nic złego i komputer uruchomił się normalnie , ale gdy chciałem wejść na google lub platformy typu steam pojawiał się komunikat o braku połączenia z internetem podkreślam , że internet na telefonie i komputerze stacjonarnym mam

Dodano po 7 [minuty]:

w centrum udostępniania sieci mam tylko takie coś . bardzo proszę pomóżcie mi

Dodano po 0 [sekundy]:

w centrum udostępniania sieci mam tylko takie coś . bardzo proszę pomóżcie mi
  • Poziom 33  
    To jeszcze z zakładki zmień ustawienia karty sieciowej, nie wyłączałeś karty wi-fi (Fn + F5)?
  • Poziom 5  
    czy naprawdę nikt nie zna rozwiązania problemu ? ;/
  • Poziom 33  
    Karta wi-fi działa, pozostaje połączenie z siecią, tam masz zakładkę dostępne sieci wi-fi, klikasz w ikonę na pasku i swoją sieć, pokaż wszystko co tam masz bo w ciemno nie pomożemy, ustawienia karty wi-fi masz na automatycznie uzyskaj adres IP i reszta?
  • Poziom 5  
    tak mam automatycznie

Dodano po 2 [minuty]:

Irek nie bardzo rozumiem jak mam wejść w swoją sieć . Mógłbyś napisać jakoś dokładniej?
  • Poziom 33  
    To klikasz na pasku sieć wi-fi i połącz (zapyta o hasło jak jest i połączy).
  • Poziom 5  
    I co wiesz już co to może być? jestem kompletnie bezradny w takiej sytuacji pierwszy raz mi się to przytrafiło
  • Poziom 9  
    Może ci się wyda dziwne ale zainstaluj standardowe sterowniki z płyty od komputera.Też mam lenovo i inne stery jak z płyty od producenta nie działają mi nawet te najnowsze ze strony producenta.Polecam płytkę i jazda z tematem.
  • Poziom 33  
    Wychodzi że wszystko ok, jest błąd w systemie, jakaś aktualizacja ostatnio robiona spowodowała problem, cofnij się w przywracaniu systemu, jak są wcześniejsze punkty przywracania Windows.
  • Poziom 5  
    ^up nie posiadam płytki.

Irek myślisz , że to pomoże ?
  • Poziom 33  
    Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, tak na marginesie nie przesiadasz się na Windows 10, na Laptopa to lepszy OS,
    w każdym razie tak masz mieć w Centrum sieci i udostępniania :!:
    Jeśli nadal będzie jak u ciebie (#5 post) to z połączenia wi-fi nici :!:
  • Poziom 5  
    przywracanie systemu zostało przeprowadzone nie pomyślnie czyli co . Zepsulem 2 tygodniowy komputer ? :/