Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak kupować na ALIEXPRESS - PORADNIK

mi_ma 31 Aug 2020 12:35 75390 125
    User removed account
    Level 1  
  • Eltrox Hurton
    wirusa
    Level 12  
    Jeśli możesz to zważ ogniwo, potem jak możesz 10 sztuk i podaj średnią wagę. Właś ie jestem po przegranej niestety dyspucie z aliexpress na temat ogniw , ich pojemności i wagi. Były to ogniwa nicd. Ich waga wskazywała na 1/2 pojemności znamionowej. Pomiary dwoma ładowarkami ( jedna oficjalnie na aliexpress uznawana za profesjonalną) wskazywały połowę pojemności. WADA nie została uznana. Ale jest coś takiego jak gęstość energii. Innymi słowy ile.energii można upakować w danej masie. Chińczycy dosypują piasek, albo coś innego. Ale bata nie ma ,aby przy tej masie byla taka pojemność. Proszę uważać na takie zakupy.
  • Eltrox Hurton
    User removed account
    Level 1  
    kkknc
    Level 43  
    Kupiłem brązowe Litokale które miały mieć min 3000mAh i niskie RW. Mnie z pomiarów wyszło 2600mAh i RW 4 razy większe. To odpowiedzieli że muszę mieć profesjonalny sprzęt. To im pokazałem icharger 106B i wyniki z niego. To już nic nie odpowiedzieli. Następnie założyłem spór o 3zł na ogniwie a kosztowały 8,25zł.
    figeh
    Level 2  
    zamiawiałem z ali lokalizator GPS o którym właśnie dowiedziałem się z blogu https://www.rabato.com/pl/blog/co-warto-kupic-na-aliexpress
    może trafiłem na złego sprzedawce, nie wiem. zamówienie czekałem 2 miesięcy, towar przyjechał zepsuty i nie działa. próbowałem zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi. nie polecam zamawiać elektronikę z Chinów, lepiej przepłacić i kupić w Polsce.
    Pozdrawiam
    nici
    Moderator of Car Maps
    figeh wrote:
    zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi
    Sprzedawca może się nie odzywać, to aliexpress ma możliwość dokonania zwrotu również.