Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak kupować na ALIEXPRESS - PORADNIK

mi_ma 31 Aug 2020 12:35 80316 125
    User removed account
    Level 1  
    wirusa
    Level 13  
    Jeśli możesz to zważ ogniwo, potem jak możesz 10 sztuk i podaj średnią wagę. Właś ie jestem po przegranej niestety dyspucie z aliexpress na temat ogniw , ich pojemności i wagi. Były to ogniwa nicd. Ich waga wskazywała na 1/2 pojemności znamionowej. Pomiary dwoma ładowarkami ( jedna oficjalnie na aliexpress uznawana za profesjonalną) wskazywały połowę pojemności. WADA nie została uznana. Ale jest coś takiego jak gęstość energii. Innymi słowy ile.energii można upakować w danej masie. Chińczycy dosypują piasek, albo coś innego. Ale bata nie ma ,aby przy tej masie byla taka pojemność. Proszę uważać na takie zakupy.
    User removed account
    Level 1  
    kkknc
    Level 43  
    Kupiłem brązowe Litokale które miały mieć min 3000mAh i niskie RW. Mnie z pomiarów wyszło 2600mAh i RW 4 razy większe. To odpowiedzieli że muszę mieć profesjonalny sprzęt. To im pokazałem icharger 106B i wyniki z niego. To już nic nie odpowiedzieli. Następnie założyłem spór o 3zł na ogniwie a kosztowały 8,25zł.
    figeh
    Level 2  
    zamiawiałem z ali lokalizator GPS o którym właśnie dowiedziałem się z blogu https://www.rabato.com/pl/blog/co-warto-kupic-na-aliexpress
    może trafiłem na złego sprzedawce, nie wiem. zamówienie czekałem 2 miesięcy, towar przyjechał zepsuty i nie działa. próbowałem zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi. nie polecam zamawiać elektronikę z Chinów, lepiej przepłacić i kupić w Polsce.
    Pozdrawiam
    nici
    Moderator Chiptuning
    figeh wrote:
    zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi
    Sprzedawca może się nie odzywać, to aliexpress ma możliwość dokonania zwrotu również.