Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak kupować na ALIEXPRESS - PORADNIK

mi_ma 31 Aug 2020 12:35 75390 125
 • #121
  User removed account
  Level 1  
 • Eltrox Hurton
 • #122
  wirusa
  Level 12  
  Jeśli możesz to zważ ogniwo, potem jak możesz 10 sztuk i podaj średnią wagę. Właś ie jestem po przegranej niestety dyspucie z aliexpress na temat ogniw , ich pojemności i wagi. Były to ogniwa nicd. Ich waga wskazywała na 1/2 pojemności znamionowej. Pomiary dwoma ładowarkami ( jedna oficjalnie na aliexpress uznawana za profesjonalną) wskazywały połowę pojemności. WADA nie została uznana. Ale jest coś takiego jak gęstość energii. Innymi słowy ile.energii można upakować w danej masie. Chińczycy dosypują piasek, albo coś innego. Ale bata nie ma ,aby przy tej masie byla taka pojemność. Proszę uważać na takie zakupy.
 • Eltrox Hurton
 • #123
  User removed account
  Level 1  
 • #124
  kkknc
  Level 43  
  Kupiłem brązowe Litokale które miały mieć min 3000mAh i niskie RW. Mnie z pomiarów wyszło 2600mAh i RW 4 razy większe. To odpowiedzieli że muszę mieć profesjonalny sprzęt. To im pokazałem icharger 106B i wyniki z niego. To już nic nie odpowiedzieli. Następnie założyłem spór o 3zł na ogniwie a kosztowały 8,25zł.
 • #125
  figeh
  Level 2  
  zamiawiałem z ali lokalizator GPS o którym właśnie dowiedziałem się z blogu https://www.rabato.com/pl/blog/co-warto-kupic-na-aliexpress
  może trafiłem na złego sprzedawce, nie wiem. zamówienie czekałem 2 miesięcy, towar przyjechał zepsuty i nie działa. próbowałem zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi. nie polecam zamawiać elektronikę z Chinów, lepiej przepłacić i kupić w Polsce.
  Pozdrawiam
 • #126
  nici
  Moderator of Car Maps
  figeh wrote:
  zrobić zwrót kosztów ale nie udało się przez brak odpowiedzi
  Sprzedawca może się nie odzywać, to aliexpress ma możliwość dokonania zwrotu również.