Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak kupować na ALIEXPRESS - PORADNIK

mi_ma 31 Sie 2020 12:35 66075 123
    jasiu2604
    Poziom 19  
    Witam w przesyłkach z chin nastąpiły zmiany: LVS lub PL, i dalej nr wszystko przesyłki nierejestrowane i idą miesiącami.
    przykład z tłumaczenia, dotyczy cały świat.

Wydaje się, że wiele urzędów pocztowych na świecie po prostu nie radzi sobie z ilością przesyłek przychodzących z Chin

(w szczególności paczek z darmową wysyłką). Dlatego miesiącami leżą na lotniskach i czekają na skrzydłach.

Na przykład w Kanadzie jest tak samo! Na przesyłkę można poczekać 3-4 miesiące, czasami sześć miesięcy,

ale zwykle 1-2 miesiące. Szczególnie te, które przechodzą przez pocztę z Chin, Singapuru, Malezji, Hongkongu.

Teraz wydaje się, że dodano również Laos.

Nawiasem mówiąc, Chińczycy praktykują dostawy przez kraje trzecie i zwykle idą trochę szybciej, ale nie zawsze.

Dodano po 2 [minuty]:

i teraz wybieram tylko registert air mail.
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
    wirusa
    Poziom 12  
    Jeśli możesz to zważ ogniwo, potem jak możesz 10 sztuk i podaj średnią wagę. Właś ie jestem po przegranej niestety dyspucie z aliexpress na temat ogniw , ich pojemności i wagi. Były to ogniwa nicd. Ich waga wskazywała na 1/2 pojemności znamionowej. Pomiary dwoma ładowarkami ( jedna oficjalnie na aliexpress uznawana za profesjonalną) wskazywały połowę pojemności. WADA nie została uznana. Ale jest coś takiego jak gęstość energii. Innymi słowy ile.energii można upakować w danej masie. Chińczycy dosypują piasek, albo coś innego. Ale bata nie ma ,aby przy tej masie byla taka pojemność. Proszę uważać na takie zakupy.
  • Multimetr FlukeMultimetr Fluke
    kkknc
    Poziom 43  
    Kupiłem brązowe Litokale które miały mieć min 3000mAh i niskie RW. Mnie z pomiarów wyszło 2600mAh i RW 4 razy większe. To odpowiedzieli że muszę mieć profesjonalny sprzęt. To im pokazałem icharger 106B i wyniki z niego. To już nic nie odpowiedzieli. Następnie założyłem spór o 3zł na ogniwie a kosztowały 8,25zł.