Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partner闚

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI

gprv 24 Sie 2015 21:44 1092 5
  • #1 24 Sie 2015 21:44
    gprv
    Poziom 2  

Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI
    Witam. Mam problem z pod陰czeniem telewizora pod dekoder z telewizji Netia. Model telewizora i wej軼ia z ty逝 pod za陰cznikami nr 3 i 4. Problem polega na tym i obecnie mam telewizor pod陰czony pod dekoder kablem ze zdj璚ia nr 1. Wi捫e si to z tym i jako嗆 obrazu pozostawia wiele do 篡czenia a 瞠 posiadam wiele program闚 w HD i dla uzyskania lepszej jako軼i obrazu (lepszej, nie full mega HD :D ) my郵a貫m 瞠by to po陰czy kablem HDMI-DVI, odpowiednio HDMI pod dekoder, a DVI pod telewizor (nie ma w nim wej軼ia HDMI). Posiadam taki kabel (10m) jednak瞠 po pod陰czeniu jak wy瞠j pisa貫m, obraz jest o wiele lepszy, ale jednak nie ma g這su. W dekoderze jest opcja --> Wyj軼ie audio HDMI i dalej 3 opcje --> Wy陰czony d德i瘯 HDMI, Automatyczny d德i瘯 HDMI i d德i瘯 HDMI zawsze w陰czony. Jak opcje by nie wybra w tv i dekoderze nic to nie pomaga i g這su nadal nie ma. Nadmieni i r闚nie pr鏏owa貫m to pod陰czy kabelkiem ze zdj璚ia nr 2 i bez zmian, g這su nie ma. :cry: Czy mog prosi o pomoc jak to pod陰czy tak by ten obraz by lepszy ale jednak z g這sem :?:
    Czekam na odpowied. Stawiam piwo jak uda si komu to ogarn望 :D

0 5
  • #2 24 Sie 2015 21:49
    mihal2002
    Poziom 43  

A wiesz cho jakie wyj軼ie audio posiada dekoder?

0
  • #3 24 Sie 2015 21:52
    gprv
    Poziom 2  

Posiadam taki dekoder. Szczerze to nie bardzo si na tym znam :/ Samsung LE32A41B A - Brak d德i瘯u przez HDMI

0
  • #4 24 Sie 2015 22:08
    mihal2002
    Poziom 43  

Wyra幡ie napisane Digital Audio Out. A Tw鎩 TV nie posiada Digital Audio IN wi璚 konwerter tylko.

0
  • #5 24 Sie 2015 22:13
    gprv
    Poziom 2  

Konwert czyli tak jak mam ? Czy chodzi o jak捷 inn opcj pod陰czenia tego ? Sorry 瞠 tak zamulam z tym ale nie znam si na tym.. Nie interesuj mnie takie rzeczy kabelki itd :)

0
  • #6 24 Sie 2015 22:19
    mihal2002
    Poziom 43  

gprv napisa:
    Konwert czyli tak jak mam ?

Gdzie?
    TO ci potrzebne.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produkt闚 TME