Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mysz bezprzewdowa - baterie czy akumulatorki?

walkery 25 Aug 2015 21:52 1581 3
 • #1
  walkery
  Level 8  
  Hej,

  Mam takie pytanie, otóż posiadam myszkę bezprzewodową do laptopa - Logitech M215. W myszce siedzi tylko 1 bateria. I mam pytanie tera, a zarazem dylemat. Czy kupować do myszki zwykłe baterie w markecie (zgrzewkę tzn. 4 szt. od razu za parę zł) czy lepiej kupić jakieś akumulatorki i ładowarkę do nich?
  Co prawda w myszce korzystam teraz ze starych, kilkunastoletnich akumulatorków Ni-Cd, lecz ich żywot dobiega powoli końca i mam jakąś starą ładowarkę Panasonica BQ-4FE za pomocą którą ładuje je.
  Na początku gdy kupiłem mysz, to była w niej bateria zwykła jakaś, lecz nie pamiętam na ile czasu mi starczyła.
  I teraz tak się właśnie zastanawiam co zrobić? Co wy używacie w swoich myszach bezprzewodowych?
  Lepiej kupować zwykłe baterie do myszki czy akumulatorki? I na ile czasu starczy mi taka jedna zwykła bateria w myszce? Zwykle korzystam z komputera z tą myszką ok. 2-3 godz. dziennie.
 • #2
  Błażej
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Ja mam klawiaturę i mysz logitecha, zestaw MK700. Obie rzeczy non stop włączone, chodzą na akumulatorach i w myszy ładuję raz na kilka miesięcy, a w klawiaturze, to nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio. W myszy mam dwa akumulatorki AA.
 • #3
  walkery
  Level 8  
  A jak u innych to wygląda?
 • #4
  chojinka
  Level 29  
  zwykłe baterie duracel i wymiana co pół roku lub nawet rok, na akumulatorkach jechałem ale jak zapomnisz i je rozładujesz do końca to juz nie są żywotne jak powinny. a jak zapomnisz kilka razy to kupisz duracel