Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukiwany TV/monitor z USB który będzie potrafił wyświetlać obraz w pionie.

porywacz_zwlok 26 Sie 2015 12:12 540 9
  • #1 26 Sie 2015 12:12
    porywacz_zwlok
    Poziom 12  

Witam.
    Szukam telewizora bądź monitora, który będzie posiadał złącze USB i będzie pozwalał z pendrive wyświetlać obraz w pionie. Interesuje mnie minimum 32 cale. Może ktoś mi podpowiedzieć czego mam dokładnie szukać albo jakie firmy taki sprzęt produkują? Bo wszystkie telewizory, które znalazłem potrafią jedynie w poziomie wyświetlać filmy z pendrive'ów. Dziękuję z góry za wszelką pomoc.

• #3 26 Sie 2015 15:33
    porywacz_zwlok
    Poziom 12  

Ten film o którym mówisz, to może i takie proporcje ma. Ale filmy mogą mieć różne parametry.

• #5 26 Sie 2015 15:43
    porywacz_zwlok
    Poziom 12  

Film jest odpowiednio nakręcony, ale nadal pozostaje główne pytanie na czym to wyświetlić.

• #7 26 Sie 2015 16:22
    porywacz_zwlok
    Poziom 12  

Przecież ten temat dotyczy poszukiwań metody. Nie rozumiem zupełnie o co Tobie chodzi. W większości galerii handlowych takie coś można znaleźć ale jak to jest obsługiwane to nie wiem. Wydawało mi się, że temat można zrealizować jednym urządzeniem wyświetlającym.

• #9 26 Sie 2015 18:14
    Macosmail
    Poziom 32  

Problem polega na odpowiednim przygotowaniu materiału do wyświetlenia, a nie znalezieniu TV, który sam obróci obraz do tego nie przystosowany. Po prostu podczas renderowania filmu trzeba dodać obracanie o 90°. A TV fizycznie umieścić tak jak ma być czyli w pionie. Film ma mieć dalej rozdzielczość np. 1920x1080 a nie 1080x1920.

• #10 27 Sie 2015 08:01
    porywacz_zwlok
    Poziom 12  

Liczyłem na sprzęt, który bez obracania filmu można poprawnie wyświetlić na pionowym telewizorze czy monitorze.

Dodano po 50 [sekundy]:

I widzę kolegę amigowca :). Właśnie dwa dni temu dotarła do mnie pięćsetka. Tutaj na forum można o amigach porozmawiać?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME