Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ograniczony dostęp Tp Link

26 Sie 2015 17:06 2331 1
  • Poziom 5  
    Witam. Mam od dłuższego czasu problem z dostępem do Internetu, a dokładniej z routerami TpLinka. Mam radiówkę z anteną na dachu i kablem puszczonym do Tplinka tak aby po domu rozsyłał internet przez wifi. Bardzo często jednak pojawia się komunikat "Ograniczony dostęp" i z internetu nie można korzystać na żadnym z urządzeń(laptop, telefon, konsola). Internet jest, jeśli podłącze bezpośrednio kabel z anteny na dachu do laptopa badź konsoli. Tplink działa jak chce, raz działa raz nie, czasami "Ograniczony dostęp" jest juz od momentu włączenia TpLinka, a czasami pojawia się i przerywa połączenie z Internetem w trakcie korzystania z niego, w losowych momentach. W losowych momentach się też "naprawia" i działa normalnie. Gdy nie działą nie mogę się nawet wtedy połączyć z odbiornikiem na dachu do którego mogę się normalnie zalogować. Wszystkie kontrolki na TpLinku świecą się normalnie. Taki sam problem miałem z poprzednim TpLinkiem ale uznałem że pewnie jest zepsuty i kupiłem nowy lepszy. Teraz mam TL-WR841N, wczesniej TL-WR740N. Cały czas ten sam problem.
  • Poziom 43  
    Czyli problem jest na wifi, na kablach jest ok?.
    Na kablach z TP Linka też jest ok?.