Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL CORSA B 1.2 8V 1997 KOMPUTER STEROWNIK

27 Sie 2015 16:37 984 6
  • Poziom 5  
    Witam

Posiadam corse od około dwóch miesięcy. Na początku wszystko było ok, po pewnym czasie zaczęła szarpać podczas jazdy najczęściej na nagrzanym silniku wygląda to w ten sposób jakby odcinała zapłon, czasami zdarza się tak, że szarpnie kilka razy po czym nie reaguje na gaz nieco zwalnia i załapuje ponownie. Autko normalnie odpala na dotyk nie ma też problemu z przyspieszeniem. Dopiero jak przejadę kilka kilkanaście km zaczyna się zabawa... Wymieniłem świece, przewody, pompę paliwa i dalej to samo. Czy z usterką może być powiązany sterownik silnika ? Próbowałem odczytać błędy świetne ale nie działa kontrolka Check. Sterownik Delco 16212209. Proszę o podpowiedź osoby znające temat. Z góry dziękuje za jakiekolwiek wskazówki
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 5  
    Dokładnie ten silnik co więc mogę zrobić by dojść z tym do ładu wymienić coś, poprawić ?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 5  
    Może chociaż jakaś mała wskazówka ? Znając życie pół samochodu będę miał do wymiany jak udam się do fachowca....
  • Poziom 32  
    Zależy czy udasz się do Fachowca czy "fachofca". Bez diagnostyki niestety nic Ci nie powiemy, a jedynie będziesz dalej wymieniał w ciemno.