Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L9 P760, aktualizacja oprogramowania, sms'y- aplikacja nie działa

27 Sie 2015 19:30 2271 1
  • Poziom 1  
    Witam, jestem posiadaczką telefonu marki LG, dokładniej jest to L9 P760. Po aktualizacji do Androida 4.1.2 zaczęły się problemy z otworzeniem sms (po paru sekundach od naciśnięcia ikony sms wyświetla się komunikat o treści "Aplikacja została zatrzymana..."), oraz z siecią... co do sieci to najpierw normalnie wpisuje swój pin i niby wszystko ok, zasięg jest, ale po niecałej minucie nie ma zasięgu, pisze, że jest brak sieci... i tak zostaje do ponownego restartu telefonu.
    Czy mógłby ktoś mi poradzić co zrobić? Bardzo zależy mi na tym, żeby wiadomości sms nie były usunięte... próbowałam instalować aplikację, dzięki której utworzyłabym kopię zapasową, ale niestety kopia sms'ów się nie utworzyła... wywalało mnie z aplikacji. Próbowałam również zainstalować LG PC Suit. Niestety co mi po aplikacji, skoro mój komputer nie łączy się z telefonem. Widzieć widzi, że jest podłączone urządzenie ale jak próbuje zainstalować sterowniki to pojawia się błąd no i nie mogę się tym samym połączyć z LG PC Suit. Po tych próbach podjęłam ostatnią- zainstalowałam na telefonie aplikację Textra (jest to aplikacja właśnie do sms'ów). Myślałam, że może dzięki niej wyświetlą mi się te sms'y i będę mogła chociaż zrobić screeny tych moich wiadomości... niestety nie- nie wyświetliło się nic (chcę podkreślić, że już miałam tą aplikację i wszystko super działało, sms'y przychodziły). To samo chciałam zrobić przy pomocy aplikacji Go SMS Pro... niestety również nie dało to żadnych efektów. Wiem, że można zrobić reset, sama chcę go zrobić ale zależy mi, żeby mieć gdzieś screeny, albo jakiś zapis tych wiadomości na komputerze... Czy mógłby ktoś powiedzieć jak odzyskać owe wiadomości ?
    P.S.: Na tej stronie jestem totalny nowicjusz, więc nawet nie wiedziałam jakie forum wybrać... mam nadzieję, że dobre wybrałam. ;)
    W miarę możliwości prosiłabym o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję. ;)
  • Moderator - GSM
    Zrobić hard reset lub wgrać nowe oprogramowanie. Kopie sms spróbuj zrobić programem MyphoneExplorer.