Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Niski ping, duże lagi w grach przez sieć.

KRiSTi11 27 Sie 2015 22:00 594 1
  • #1 27 Sie 2015 22:00
    KRiSTi11
    Poziom 7  

Dzień dobry.

Mój problem polega na tym, że niezależnie od gry (BF3, BF4, Path of Exile, Tera, Vindictus, Cabal 2, Verdun, czy zamknięty już NFS World) mam lagi i niski ping. Często dochodzi do sytuacji, że biegnę sobie np. w Battlefieldzie, wyskakuje mi na ekranie informacja, że zostałem zabity, a moja postać dalej biegnie przez krótką chwilę, aż nagle jakby cofa się w czasie i leży martwa. Lub po prostu, gdy biegnę, to mnie co chwilę jakaś magiczna siła cofa do tyłu. Zdarza się tak nawet na serverach na których mój ping wynosi 17. Na moim starym internecie 12m/s - tego problemu nie było, ale od czasu zmiany na szybszy 30 mb/s internet, mam właśnie takie problemy. W dodatku jak miałem Diablo 3, to często rozłączało się już po 5 minutach gry, a jak był dobry dzień, to mnie nic nie rozłączało przez parę godzin.
    Kontakt z dostawcą internetu kończył się na tym, że wszystko jest w najlepszym porządku. Modem powinien być ok, jak coś. Aha, jak coś pobieram, to pobieranie idzie normalną, pełną prędkością, tylko w czasie grania oraz oglądania filmów na yt(wyłącznie na przeglądarce Maxthon) pojawiają się problemy.

Skanowałem komputer za pomocą Malwarebytes oraz Comodo i żaden wirus nie został wykryty.
    Sprawdziłem swój ping w CMD i oto wynik:
    Niski ping, duże lagi w grach przez sieć.

Także dodałem logi z FRST.

Z góry dziękuję za pomoc w rozwiązaniu problemu.

0 1
  • #2 27 Sie 2015 22:43
    Keli
    Poziom 12  

Mój kolega właśnie boryka się z tym samym problemem. Chwilowo problem ominął zmieniając rodzaj preferowanej sieci z 4G (LTE) na 3G. Pingi wróciły do normy.

0