Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vordon 7" po wciśnięciu reset system padł

28 Sie 2015 14:55 4392 7
  • Poziom 10  
    Witam. Posiadam nawigację Vordon 7". Sprawowała się zadowalająco, lecz gdy się zawiesiła wcisnąłem przycisk reset :cry:

Na chwilę obecną nawigacja się włącza tylko do ekranu startowego "VORDON" i koniec.... Nie wykrywa jej komputer :|

Proszę o pomoc. z góry dziękuje

System operacyjny WinCe
    Vordon 7" po wciśnięciu reset system padł Vordon 7" po wciśnięciu reset system padł
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 9  
    Dokładnie mam ten sam problem, na skutek wciśnięcia przycisku Reset. Biały ekran podczas ładowania, urządzenie nie jest rozpoznawane przez złącze USB i nie włącza się. Gdy ponownie wcisnę Reset w trakcie ładowania, na ułamek sekundy pojawia się logo Vordon. To mój ostatni zakup taniochy, po prostu nie stać mnie na tanie rzeczy, nie są warte moich pieniędzy.
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 25  
    Na początek: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3183685.html
    W skrócie, rozkręcić, sprawdzić model płyty, spróbować znaleźć i dobrać oprogramowanie, wgrać z karty pamięci.
    Urządzenie może mieć również uszkodzoną pamieć wtedy jedyna sensowna opcja to wymiana płyty głównej. W tej sprawie można się odezwać na pw, spróbuje czegoś poszukać.
  • Poziom 9  
    Oznaczenie płyty głównej: M2618-v2.2DDR128M+FLASH4GB+FM. Jeśli ktoś posiada firmware od modelu GPS z tym hardwarem, to prosiłbym o udostępnienie.
  • Poziom 25  
    To wszystkie które mam dla M2618. Nie umiem Ci teraz powiedzieć czy któryś z tych plików zadziała u Ciebie, ale spróbować nie zaszkodzi. Zwróć uwagę na rozdzielczość swojego urządzenia.

p.s. wrzucam tez firmware do Manty, występowały z płytami 2618. Podobnie zresztą jak Larki 50.3 i inne.
  • Poziom 9  
    Bardzo dziękuję. Powiadomię o wynikach, jak tylko sprawdzę.
  • Poziom 25  
    Edytowałem poprzednią wiadomość dodając pliki dla rozdzielczości 800x480. Bardziej prawdopodobne że taka właśnie ma Twoje urządzenie. Powodzenia.
  • Poziom 1  
    Witam, ja po użyciu jednego z plików od japycz321 postawiłem Vordona 7 cali. Przy włączaniu urządzenie zawieszało się na ekranie startowym i wyskakiwał błąd o braku pliku PMP.EXE. Po rozebraniu nawigacji na płycie głównej była naklejka z wersją softu i taki ściągnąłem i po wgraniu tego na kartę 2GB według instrukcji nawigacja zainstalowała od nowa oprogramowanie i odpala się. Dziękuję japycz321 :)