Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sparowanie słuchawek do telewizora Samsung UE48H6400AWXXH

misiu36100 29 Sie 2015 14:58 27675 20
  • #1 29 Sie 2015 14:58
    misiu36100
    Poziom 8  

Telewizora Samsung UE48H6400AWXXH, pytanie czy można podłączyć do niego słuchawki bluetooth.

0 20
  • #2 27 Lis 2015 19:04
    jestemjax
    Poziom 9  

Witam
    Tak możesz ale muszą to być słuchawki Samsunga Level over choć według Samsunga niebyły one testowane z serią H więc niema pewności że będą działać z każdym egzemplarzem TV tej serii. Ja polecam zakup Level Link to nadajnik i odbiornik bluetooth podpinasz go do wyjścia słuchawkowego w TV i już możesz parować dowolny sprzęt bluetooth.

2
  • #3 28 Gru 2015 22:30
    sleju
    Poziom 2  

A czy da się sparować adapter Level Link z telewizorem Samsung UE48H6400AW bezprzewodowo,
    a do adaptera podłączyć przewodowe słuchawki ?

5
  • #4 29 Sty 2016 16:11
    darektol
    Poziom 6  

Witam. Jest możliwość połączenia słuchawek bluetooth różnych firm. Funkcja jest ukryta w menu serwisowym.Robicie to na własną odpowiedzialność.Ja zrobiłem w 55h6400 i działa.
    Instrukcja: MENU SERWISOWE; telewizor w stanie czuwania i po kolei INFO-MENU-MUTE-POWER, wybieramy Option i pilotem OK, wybieramy Engineer Option i pilotem OK, wybieramy BT_AUDIO_ON_OFF i przestawiamy na ON, następnie wyłączamy telewizor pilotem i włączamy, wchodzimy w zwykłe menu, Dżwięk, Ustawienie głośnika i tam mamy Słuchawki Bluetooth, lista słuchawek Bluetooth i tu należy sparować słuchawki.
    Mamy też dostęp po wejściu w TOOLS, Wybór głośników.

6
  • #5 12 Lut 2016 10:47
    Sraktyk
    Poziom 1  

U mnie też działa UE50H6400 + Logitech H800.
    Czy ktoś wie gdzie by można jakiś opis tego menu serwisowego przeczytać bo wiem że można tam jeszcze kilka bardzo fajnych opcji odblokować np. TimeShift poprzez zmianę modelu na serię 6500.

4
  • #6 12 Lut 2016 13:19
    darektol
    Poziom 6  

Time Shift jest funkcją aktywną w serii h6400 dla kanałów cyfrowych, wystarczy podłączyć dysk lub pendrive. Sformatować i programować, nagrywać,zatrzymywać itp. Mnie interesuje funkcja obraz obok obrazu, np smart lub telegazata a obok telewizja.

1
  • #7 04 Mar 2016 23:51
    paparobert
    Poziom 8  

Model f6640 w menu serwisowym zmienione na "on" lecz w menu żadna funkcja nie doszla :( Coś mozna zaradzić?

3
  • #8 05 Mar 2016 01:06
    darektol
    Poziom 6  

Prawdopodobnie nie ma tam odpowiedniego modułu i nic z tego nie będzie.
    W F5400 po ustawieniu ON też nie działa.

2
  • #9 06 Paź 2016 19:10
    henkub
    Poziom 1  

Działa na UE55H6400 Słuchawki Boom Boom TM-016

1
  • #10 06 Paź 2016 21:07
    sleju
    Poziom 2  

Samsung UE48H6400AW działa ze słuchawkami Creative JAM po włączeniu funkcji w menu servisowym.
    Problem miałem z połączeniem dopóki nie wyłączyłem soundabara który łączy się też po BT.

2
  • #11 23 Paź 2016 18:35
    Pango
    Poziom 11  

elou.
    Czy po podłączeniu słuchawek przez BT słychać dźwięk
    równocześnie
    w słuchawkach i głośnikach tv ?

5
  • #12 24 Paź 2016 18:31
    arturartur24
    Poziom 12  

Witam , ja mam telewizor ue40es7000 w meni serwisowym opcja bt audio jest domyślnie ustawiona na ON. Zakupiłem słuchawki jednak nie umie w meni znaleźć żadnej opcji do ich parowania . Są tam opcje do parowania myszy klawiatury ale nie ma opcji parowania słuchawek. Czy do mojego tv da się w ogóle podłączyć słuchawki blutut , może trzeba coś przełączyć w menu serwisowym ? Z góry dziękuje za pomoc

10
  • #13 30 Lis 2016 20:24
    darektol
    Poziom 6  

Nie wchodzimy w Menadżera Urządzeń . Wchodzimy w zwykłe Menu> Dżwięk>Ustawienie głośnika> Słuchawki Bluetooth> lista słuchawek Bluetooth i tu należy sparować słuchawki. Po dodaniu słuchawek mamy dostęp w TOOLS>Wybór głośników i tam mamy :Telewizyjne, Wyjście audio, Słuchawki Bluetooth i inne
    Jeśli nie ma w menu Dżwięk>Ustawienie głośnika>Słuchawki Bluetooth, to telewizor nie przystosowany.
    Pozdrawiam

Dodano po 5 [minuty]:

Pango napisał:
    elou.
    Czy po podłączeniu słuchawek przez BT słychać dźwięk
    równocześnie
    w słuchawkach i głośnikach tv ?

Nie. Słychać w słuchawkach lub telewizorze.

2
  • #14 03 Mar 2017 11:09
    and62
    Poziom 1  

witam
    tv 55h6400
    słuchawki Esperanza
    po odblokowaniu bt w menu serwisowym słuchawki są sparowane
    jednak przy kazdym włączeniu tv i słuchawek musze w tv wchodzic w ustawienia - głosniki - słuchawki bt i je włączyc
    tak ma być ?

1
  • #15 07 Cze 2017 21:33
    maly2006
    Poziom 9  

darektol napisał:
    Witam. Jest możliwość połączenia słuchawek bluetooth różnych firm. Funkcja jest ukryta w menu serwisowym.Robicie to na własną odpowiedzialność.Ja zrobiłem w 55h6400 i działa.
    Instrukcja: MENU SERWISOWE; telewizor w stanie czuwania i po kolei INFO-MENU-MUTE-POWER, wybieramy Option i pilotem OK, wybieramy Engineer Option i pilotem OK, wybieramy BT_AUDIO_ON_OFF i przestawiamy na ON, następnie wyłączamy telewizor pilotem i włączamy, wchodzimy w zwykłe menu, Dżwięk, Ustawienie głośnika i tam mamy Słuchawki Bluetooth, lista słuchawek Bluetooth i tu należy sparować słuchawki.
    Mamy też dostęp po wejściu w TOOLS, Wybór głośników.

Aż specjalnie przywrócilem hasło bo zapomniałem i się zalogowałem... Dzięki kolego Działa na moich Lenovo W520.. DZIĘKI

0
  • #16 11 Sie 2017 15:53
    rase82
    Poziom 1  

A co z regulacją głosu za pomocą pilota? U mnie nie działa...

1
  • #17 26 Sie 2017 16:18
    marcin02154
    Poziom 6  

rase82 napisał:
    A co z regulacją głosu za pomocą pilota? U mnie nie działa...

U mnie też nie.
    Owszem. Telewizor znalazł słuchawki i grają (odcina głośniki w TV), ale brak możliwości regulacji głośności. Po naciśnięciu +/- na pilocie wyświetla tylko "Słuchawki bluetooth". Można coś z tym zrobić?

2
  • #18 21 Sty 2018 13:32
    grzegorz0812
    Poziom 6  

Witam posiadam Samsung UE49M6302 o słuchawkach nic w menu nie znalazłem ale jest funkcja głośniki bluetooth czy słuchawki będą działać? może ktoś ma taki sprzęt.słuchawek jeszcze nie mam więc chcę się upewnić przed zakupem.a jeśli już to czy wchodzą w rachubę tylko Samsunga? wolał bym coś tańszego mogli byście coś polecić.?

0
  • #20 23 Sty 2018 21:11
    grzegorz0812
    Poziom 6  

no cóż nie wiele mi to pomogło tz.rozumiem że jak mam opcję wyszukaj głośniki bluetooth to mam tą funkcję aktywną czy po prostu oprogramowanie jest jedno dla tv wyposażonych jak i nie wyposażonych w moduł?a w instrukcji pisze że (Ta funkcja nie jest dostępna w niektórych modelach w określonych obszarach geograficznych)a dziwi mnie że sprzedawca w ogóle nie wspomniał o nadajniku bluetooth.pisze również że (W zależności od urządzenia Bluetooth mogą wystąpić problemy ze zgodnością.)więc chciał bym uniknąć sytuacji w której kupię słuchawki a one nie będą zgodne z wbudowanym nadajnikiem.
    w każdym bądź razie dzięki za poświęcony czas.

0
  • #21 23 Sty 2018 21:28
    darektol
    Poziom 6  

Zazwyczaj zakupione słuchawki można oddać bez podania przyczyny przynajmniej w ciągu 14 dni.

1