Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fiat Uno 1.1 1992 rok instrukcje napraw

03 Cze 2005 22:06 4496 13
  • Poziom 21  
    Poszukuję Instrukcji napraw ze schematami i danymi technicznymi fiata uno 1.1 benzyna z 1992 roku. Na forum nie mogę znaleźć. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.
  • Poziom 16  
    Podaj maila to coś podeślę. To gaźnik czy wtrysk?
  • Poziom 21  
    Mój mail to krzycho_miki1(malpa)wp.pl , to gaźnik. Z góry wielkie dzięki.
  • Poziom 21  
    Do Mars1: Podeślij mi jeszcze raz pierwszą część pliku, bo mój antywirus potraktował te kropki w nazwie jako podwójne rozszerzenia i wywalił 1 część jako potencjalnego wira, a nie mogę rozpakować następnych bez pierwszego. Z góry wielkie dzięki.
  • Pomocny post
    Poziom 16  
    Poszła. Mam nadzieję że będzie ok. Jakby co to pisz na maila.
  • Poziom 21  
    Dzięki wielkie jestem bardzo wdzięczny.
  • Poziom 12  
    Witam
    Jesli to możliwe to też bym prosił instrukcje napraw do uno 1.1 z 92 roku, z silnikiem na wtrysku. Mój email to gregory.sz(malpa)gmail.com
    Z góry dziękuje.
  • Poziom 11  
    Jeśli mogę się dołączyć też mam Uno 1.0 i poszukuję schematu mój adres to krystian333(malpa)o2.pl będę wdzięczny
  • Poziom 33  
    Też od niedawna posiadam UNO 1.0 na gaźniku 93r., jak na razie daję z nim sobie radę ale jak bym miał instrukcję to było by prościej, z góry dziękuje jozek346(małpa)wp.pl
  • Poziom 12  
    Można też dostać mam uno 1.4 ies i usterkę z którą nie umie sobie poradzić już od dłuższego czasu. Bardzo proszę. jabi(malpa)tlen.pl
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie. Chcę wymienić pasek rozrządu przy swoim 1.4 ies więc także bardzo proszę o instrukcje obsługi surokamichal(malpa)op.pl z góry dziękuje. Pozdro..
  • Poziom 10  
    JA też bym poprosił jeśli można uno 1.0 wtrysk ..:)
    Najlepiej to wrzućcie to na jakiś serwer darmowy żeby każdy ściągnął sobie :) np. www.przeklej.pl albo na elektrodę oczywiście :)
    Stary temat ale potrzebuję :.. pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Ten temat był na forum baaardzo dawno, ale proszę o jakiekolwiek informacje na temat napraw fiat uno 1.1 1992 r
  • Poziom 29  
    A konkretnie to jaką informacje kolega potrzebuje? Pozdrawiam!