Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Lenovo Vibe Z k910 - panel dotykowy

Bodone84 30 Aug 2015 09:35 729 0
    Bodone84
    Level 9  
    Witam.
    Mój problem dotyczy dotyku w Lenovo Vibe Z K910. Wciskając na klawiaturze numerycznej "5" telefon wybierał "56". Wcześniej po założeniu pokrowca mofi dotyk zaczął wariować, nie musiałem nic przyciskać a telefon sam otwierał zakładki, przechodził z okna do okna, przesuwał ekran, wybierał numery itp. Tak jak wspomniałem, problem zniknął po aktualizacji oprogramowania i zmianie ustawień. Teraz zmuszony byłem przywrócić ustawienia fabryczne i pomimo aktualizacji softu, kolejno wgrywanych różnych jego wersji, kalibracji dotyku telefon dziwnie się zachowuje. Dotyk nie jest precyzyjny. "Włączyłem podgląd naciśnięć - takie szare kropki. Widać z tego, że jedno dotknięcie generuje kilka kropek (2, 3 a nawet z 5). Pojawiają się w miarę pseudolosowo."
    Zachowanie dotyku przedstawia filmik https://drive.google.com/file/d/0B3VN7CD6O3C1Sy0xV3N0aWJxV2M/view?usp=sharing

Dodano po 2 [minuty]:

Zapomniałem zapytać: ktoś wie co jest tutaj problemem? Telefon nie uległ z tego co wiem uszkodzeniom mechanicznym. Telefon został sprzedany i problem pojawił się u kupującego. U mnie telefon sprawował się prawidłowo.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo