Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Fronius Transtig 2600 - jak to uruchomić?

Adaś Niezgódka 30 Sie 2015 10:57 1452 5
  • #1 30 Sie 2015 10:57
    Adaś Niezgódka
    Poziom 11  

Witam.
    Nie mogę znaleźć schematu do tej spawarki, obawiam się, że może być niekompletna.
    Po podłączeniu zasilania wyświetlacz pokazuje to co na zdjęciu: Fronius Transtig 2600 - jak to uruchomić?

Widać też dwa wolne konektory i wtyczkę na kablach i wolną podstawkę prawdopodobnie pod eprom jak na zdjęciach poniżej :
    Fronius Transtig 2600 - jak to uruchomić?
    Fronius Transtig 2600 - jak to uruchomić? Fronius Transtig 2600 - jak to uruchomić?

Nie chcę eksperymentować dla tego pytam tu, może ktoś wie na pewno czy te dwa konektory mają być ze sobą połączone, i co z wiszącą wtyczką czy to jakieś połączenie z dodatkową chłodnicą? Z góry dziękuję.

0 5
  • Pomocny post
    #2 30 Sie 2015 21:30
    bestler
    Admin DIY, Automatyka

Podstawka może być pusta, nic w tym dziwnego. Pod lupą zobaczysz czy coś w niej było. Tak samo wolne gniazda - popatrz na kołki pod lupą, jeśli coś było to będzie widać zużycie goldpinow.

3
  • #3 05 Wrz 2015 08:22
    Adaś Niezgódka
    Poziom 11  

Mam prośbę do ludzi. Jak ktoś ma taką spaware niech zrobi zdjęcie żeby było widać te konektory. Jak ktoś ma schemat to także będę wdzięczny gdy go udostępni.

0
  • #4 12 Kwi 2017 08:50
    gustlik666
    Poziom 13  

Witam mam podobny problem z tym urządzeniem, prawdopodobnie niekompletne (brak pompki), na wyświetlaczu Err 6...napiecia na głównych kondensatorach OK, przekaźnik słychać, że łapie ale nie startuje....ktoś pomoże?

Jeżeli chodzi o pytanie kolegi to odpowiem tylko tyle, że w mojej też brakuje tych samych rzeczy co u kolegi. Ale pewności nie mam czy tak ma być bo jak już pisałem nie mam pompki a ta kostka wolna to chyba do niej powinna iść...przynajmniej tak to wygląda.

Pytanie z innej beczki....czy jest możliwe, że po wyświetleniu błędu a następnie po usunięciu usterki spawarka nie ruszy bo ma zapamiętany ten błąd i konieczna jest ingerencja w oprogramowanie i reset? Nie jest to zwykła w końcu spawarka tylko jak to powiedzieli na targach tylko wyczynowa więc i elektronika może być wyczynowa, bo cała spawarka naszpikowana elektroniką i procesorami, że wcale bym się nie zdziwił jakby bez podpięcia pod komputer się nie obyło.

0
  • #5 25 Lut 2018 10:54
    fizykk
    Poziom 2  

posty stare ale poradziliscie sobie z tymi tt2600?
    posiadam taka moze cos moge pomóc,

0