Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] SEADOO bombardier 400 - Nie trzyma zap這nu

beny74 30 Sie 2015 11:47 1431 6
  • #1 30 Sie 2015 11:47
    beny74
    Poziom 8  

Witam! wszystkich.... Mam mianowicie niez造 zgryz naby貫m skuterek wodny seadoo 400 rocznik 98 silnik rotaxa ,uszkodzone by這 wiele cze嗆 mechanicznych od 鈔uby nap璠owej (luz miedzy 鈔ub a pr康ownic) mo積a powiedzie 瞠 zakupi貫m trupa, ale mechaniczne rzeczy naprawi貫m ,silniczek po szlifie nowe t這ki pier軼ionki itd. nie b璠 si rozpisywa suma sumarem silnik jak n闚ka,.
    Po pod陰czeniu aku. i pierwszego rozruchu wyst瘼uje mi problem: przy naci郾i璚iu zrywki na kierownicy oczywi軼ie trzymam ca造 czas guzik i naci郾i璚iu zap這nu skuter odpala ale tylko wtedy jak trzymam ci庵le starter rozrusznika jak puszcz guzik startera silnik od razu ga郾ie troch mnie to irytuje bo kaski posz這 na remont, a ko鎍a problemu nie wida:(, wszystkim bardzo dzi瘯uje za jak kol wiek pomoc , mog pom鏂 w sprawach AGD AEG ELEKTROLUX (PΧTY INDUKCYJNE).

0 6
  • Pomocny post
    #2 30 Sie 2015 12:50
    B豉瞠j
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

beny74 napisa:
    przy naci郾i璚iu zrywki na kierownicy oczywi軼ie trzymam ca造 czas guzik i naci郾i璚iu zap這nu skuter odpala ale tylko wtedy jak trzymam ci庵le starter rozrusznika jak puszcz guzik startera silnik od razu ga郾ie

To znaczy, 瞠 silnik pracuje tylko wtedy, jak go rozrusznik kr璚i?
    Je郵i musisz trzyma ca造 czas wci郾i皻 zrywk, to znaczy, 瞠 jest ona uszkodzona. Masz wsadzi tam klucz i ma dzia豉. Kt鏎 masz wersj elektryki? Tam jest kilka wersji. R騜ni si zap這nem, statorem, centralk...Masz jak捷 centralk? Zr鏏 jej zdj璚ie. Mam ca陰 ksi捫k do seadoo ver 97. Mo瞠my jako poduma nad tym problemem.

0
  • #3 31 Sie 2015 11:12
    beny74
    Poziom 8  

Witam Przyjacielu:P .
    Tak jak piszesz pali tylko wtedy jak trzymam przycisk zap這nu , a na manetce po lewej stronie jest START STOP niema tam jakiego dziwnego kluczyka bo ju takiego kupi貫m jest tam zwyk造 prze陰cznik membrankowy , taki jak nap. w klawiaturze komp.
    Wrzuci貫m fotki centralki,jest tam elektronika steruj帷a zap這nem,cewka zap這nowa,modu do 豉dowania aku. ,i stycznik rozrusznika . SEADOO bombardier 400 - Nie trzyma zap這nu

0
  • #4 31 Sie 2015 13:26
    beny74
    Poziom 8  

Witam wszystkich!!
    Odpi掖em kabelek od modu逝 steruj帷ego wszystko gra chodzi i nie ga郾ie czyli chyba md馧 le篡 , ale najwa積iejsze 瞠 chodzi:) tylko nie mo積a go teraz wy陰czy:P, ale to ju ma造 problem ,wyci庵n przewody z magneta do zrywki i gitara. Pozdro dla wszystkich...
    Ps.Jak juz wszystko ogarn napisze co i jak.

0
  • Pomocny post
    #5 31 Sie 2015 13:33
    B豉瞠j
    VIP Zas逝穎ny dla elektroda

Te modu造 mo積a kupi, jakby co. Pojawiaj si na r騜nych aukcjach, cho najcz窷ciej nie w kraju.
    Wieczorem poszukam jeszcze schematu tej wersji i klej.

0
  • #6 25 Wrz 2015 11:07
    beny74
    Poziom 8  

Witam!!!
    Dzi瘯i B豉瞠ju ju schematu mi nie potrzeba , zrobi貫m jak pisa貫m wy瞠j tylko 瞠 musia貫m troch zmieni uk豉d odpi掖em kabelek od modu逝 i zrobi貫m obej軼ie , doda貫m jeszcze przeka幡ik do zrywki i wszystko 鄉iga . Pierwsze p造wanie ju by這 :P, par razy gleba i raz holowanie skutera do brzegu ( brak paliwa ):).
    dzi瘯i wszystkim a w szczeg鏊no軼i B豉瞠jowi.
    Temat uwa瘸m za zamkni皻y...

0
  • #7 10 Lut 2018 15:34
    beny74
    Poziom 8  

Pomoc b豉瞠j.

0