Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Yosan TURBO JM-3031M czy warto kupic ?

fenri95 30 Aug 2015 18:19 2076 10
 • #1
  fenri95
  Level 16  
  Tak jak w temacie czy warto kupić Yosan TURBO JM-3031M ? czy szukać czegoś innego?
 • #3
  jeryy3
  Level 17  
  Wszystko zależy od tego czy radio było "poprawiane" w porządnym serwisie.Fabryczny Yosan ma bardzo słaby ASQ o ile na trasę jest ok w dużym ruchu miast np Łódź przepuszcza zbyt dużo,zresztą SQ również,powstaje straszny jazgot którego po za ściszeniem nie idzie się pozbyć.Posiada funkcję"lokal" ta z kolei wycina bardzo dużo i ledwie słychać korespondentów z 300 metrów.Podsumowując ma trasę tak kupić będziesz zadowolony do miast tak ale po poprawie w serwisie,zamiany SQ na rf geina i zmianie czułości funkcji "lokal".
 • #4
  fenri95
  Level 16  
  Radyjko jest seria kupiłem je pewnie przyjdzie za 2 dni. Da się to samemu przerobić ? Jeśli chodzi tylko o przelutowanie jakiś podzespołów na inne.

  3.1.13. Dbaj o poprawność językową, zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości, które ciężko jest przeczytać i zrozumieć co druga strona miała tak naprawdę na myśli. Popraw. /c2h5oh/
 • #5
  jeryy3
  Level 17  
  Nie wiem nie mam schematu więc trudno mi powiedzieć,wiodący serwis w Łodzi taką usługę wycenia na 150 zł.Zamontuj w autku powoź trochę zobaczysz jak u Ciebie sobie radzi w razie czego możesz u Siebie poszukać magika od CB i na pewno sobie poradzi z przeróbką.
 • #6
  fenri95
  Level 16  
  A jakiś konkretny model anteny polecasz? Tak żeby miała 1m max i nie kosztowała nie wiadomo jak dużo słyszałem że z ty sirio są dobre. W tej chwili mam jakąś lemm 1m tylko ze troszkę posłużyła i jest na uchwycie a szukam czegoś na magnesie. Do tej anteny co mam szkoda kasy na magnes ok 50zł..
 • #7
  darek12
  Level 11  
  Witam, a ja polecam ci antenę na lata sprawdzona pod kontem wytrzymałości i szczelności co do wody do wysokości jednego metra:
  1. Sirio AS 100 typowa na magnes tzw.PL
  2. Sirio Omega druga montowana na DV tzw.motylek ale są też podstawy do tej anteny do montowania na DV.
 • #9
  jeryy3
  Level 17  
  Kolego jeśli nie chcesz wydać dużo kasy proponuję Pirata jest na magnesie,ma przyzwoite osiągi,ładne zbiera w mieście gdzie wchodzi sporo zakłóceń.Ma jedną wadę którą łatwo rozwiązać,mianowicie lekko śniedzieje gniazdo kabla w podstawie ja poradziłem sobie nasuwając koszulkę termo teraz jest ok.
 • #10
  darek12
  Level 11  
  witam, co do podstawy to do tej anteny jednej czy drugiej to podstawa Sirio dobrze wykonana i zawsze można bez problemu wymienić kabel jak się uszkodzi bez żadnego problemu. Zaletą podstaw magnesowych Sirio jest to że pod spodem jest przyklejona folia aluminiowa i dobrze masuje się z karoserią samochodu.
 • #11
  fenri95
  Level 16  
  Ok czyli szukać z magnesem sirio dzięki