Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Wykonanie projektu sterownika mikroprocesorowego

Jaroslaw Strek 02 Wrz 2015 10:23 1896 2
    Jaroslaw Strek
    Poziom 2  
    Dzien Dobry

Witam wszystkich zainteresowanych.

Poszukuje wykonawcy najlepiej firmy z zapleczem i doswiadczeniem do zaprojektowania mikroprocesorowego sterownika ktory bedzie zarzadzal praca drzwi przesuwnych.
    W ramy projektu wchodzi:
    -projekt plytki PCB
    -napisanie programu zarzadzajacego praca silnika DC 24V oraz zewnetrzny programator zarzadzajacy funkcjami urzadzenia.
    Czas wykonania 10 tygoni
    Budzet do ustalenia

Poszukujemy kompetentnego i samodzielnego wykonawcy z pasja tworzenia, ktory jest w wstanie wykonac zlecenie i dodatkowo wniesc cos od siebie do projektu.

Temat jest bardzo rozbudowany i nie dla amatora.
    Zainteresowanych prosze o kontakt.

E-maila i telefon musialem usunac patrz ponizej.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    tadtal
    Poziom 11  
    Witam,
    Jestem zainteresowany wykonaniem tego projektu.
    Posiadam bogate doświadczenie w konstruowaniu od podstaw urządzeń elektronicznych. Oferuję wykonanie projektu + program, złożenie oraz przetestowanie układu. Płytki PCB tworzę na własnej frezarce CNC lub metodą fotochemiczną - kwestia uzgodnienia.
    Proszę o więcej szczegółów.

Pozdrawiam,
    Tadeusz Talkowski
    Jaroslaw Strek
    Poziom 2  
    Witam

Bardzo dziękuję wszystkim za tak duże zainteresowanie. Przez chwile nie byłem w stanie odpisywać na e-maile. Miałem tak dużo zapytań o specyfikacje projektu. Niestety w odpowiedzi dostałem tylko 2 sensowne oferty i jednego wirusa z próbą włamania się na moje konto pocztowe. ( w analizie)
    Szanowni Panowie nie o taka pomoc mi chodziło.

Nie mniej jednaj gratuluje talentu szkoda ze nie dało się go użyć do zaprojektowania sterownika.

Pozdrawiam wszystkich.