Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pojedyncze ruszty na p造cie gazowej ..

tworek88 04 Jun 2005 11:17 4922 6
    tworek88
    Level 10  
    mam pytanie do os鏏 ktore zetknely sie kiedys z plytami gazowymi do zABUDOWY Z pojedynczymi rusztami tzn. kazdy palnik ma osobny ruszt tzw. paj帷zek . ostatnio slyszalem ze jest to nie praktyczne poniewaz garnki sie nie trzymaja i moga spasc , a na zwyklych calosciowych rusztach raczej to sie nie zdazy mam zamiar kupic plyte i wiadomo ze ladniejsze sa z "paj帷zkami" ale czy warto stawiac na wyglad jak nie bedzie wygody ? prosze o odp. jak ktos mial styczno嗆 z tymi produktami POZDRAWIAM
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemy郵e. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj si
    User removed account
    Level 1  
    tworek88
    Level 10  
    aha ale ja slyszalem ze garniki na tych pojedynczych moga spasc to znaczy dyze garnki bo ruszty sa bardzo male i garnki sie slizgaja chociaz ja mysle ze na zeliwnych chropowatych to nie powinny sie slizgac na emaliowych to moze prosze o odpowiedzi bo juz sam nie wiem najlepiej od uzytkownikow tych plyt :)

Dodano po 4 [minuty]:

i mysle tez ze to zalezy w wiekszosci o powierchni garnka ja mam teraz plyte ceramiczna i garnki sa slizgie od spodu to jak sie cos miesza to trzeba go trzymac bo sie kreci ale jak jest z szorstka powierchnia to nie ma problemu aa i w pajaczkach to trzeba rowno bardzo garnki stawiac ja mysle ze to mozna porownac tez do kuchenek turystycznych takich zakladanych na mala butle tez trzeba dobrze ustawic bo moze spasc :/ chyba jednak wybiore te calosciowe ruszty :/ ale przekonujcie mnie ...:)
    User removed account
    Level 1  
    tworek88
    Level 10  
    no ale wszystkie palniki sa jednakowej wielkosci to znaczy ruszty od palnikow to i tak nie ma znaczenia na ktory sie postawi ten gar :/
    childmaker
    Level 35  
    Problem b豉hy z mego punktu widzenia. Najpro軼iej wzi望 garnek, i嗆 do sklepu i sprawdzi ;)
    User removed account
    Level 1