Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Chrysler Voyager 3.3 96r.- Poszukuje schematu do sterownika silnika

12daniel 02 Sep 2015 18:49 1404 12
    12daniel
    Level 11  
    Witam potrzebuję schematu do sterownika silnika od Chrysler Voyager 3.3 rocznik 96
    chodzi mi o płytę główną. Z góry dziękuję.
    12daniel
    Level 11  
    bo mam pewien problem i chciałem go jakoś rozwiązać mam bład 43 a dokładniej http://scr.hu/7w3v/53hyn i nikt niewie o co chodzi cewkę wymieniłem kabelki posprawdzałem i dlatego potrzebuje schemat komputera bo może tam tkwi problem
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Masz rację, tam może tkwić błąd, jednak o schemacie zapomnij. Naprawa albo u fachowca, albo lecisz w/g "pinologii". Innej drogi nie ma, nikt Tobie manuala tej naprawy nie udostępni.
    Pawel wawa
    VIP Meritorious for electroda.pl
    Iskry pewnie brakuje, nie na wszystkich cylindrach jest i zapłony wypadają.
    12daniel
    Level 11  
    Brak iskry na jedenj sekcji ale wyciągnełem komputer i trzeba bedzie go zrobić
    12daniel
    Level 11  
    Ok wydlubany ale plyta nie che wyjsc macie jakis sposob no i zlokalizowalem usterke
    starstarczewski
    Level 9  
    Witam Panów i przepraszam że mam Waszym temacie zapytanie, czy komputer silnika 3,3 z lat 94-95 jest zamienny z silnikiem 3,0 który to jest w moim vojadzerku. Silnik 3,0 wyposażony w klasyczny rozdzielacz zapłonu, nie ma czujnika położenia wału przy kole zamachowym (od str. aut. skrzyni). Z innych blogów wiem że jest odpowiedzialny za iskrę. Ponieważ oryginał z 3.0 padł to z braku na rynku kupiłem od 3.3. Ten steruje pompą i wtryskami ale nadal nie mam iskry. Wiązka do komp. w moim voj. nie ma wyjścia nr.18 które to zasila cewki zespolone w Waszych. Czy wyjście 18 połączone z cewkami i pozostałymi przewodami (ap.zapł. fotooptyczny) może nimi sterować? Czy jest i jaka możliwość naprawy uszkodzonego oryginału? Jestem w posiadaniu schematów inst.el. obydwu silników. (Samochód oryginalnie bez imo.)
    starstarczewski
    Level 9  
    Dziękuję za pomoc w temacie szczególnie panu z Ustki. Hipotetycznie problem się rozwiązał. Jest elektronik i jest komputer 2266 do 3,0l.Jeszcze nie nabyłem. Co do mojego gdybania to zwykle amerykanie kierują się unifikacją.
    overrider18
    Level 1  
    Sterownik nie jest wymienny niestety 3.0 i 3.3 są inne. Posiadam oby dwa sterowniki i silnik 3.3, niestety dzisiaj zdiagnozowałem usterkę sterownika. Wydłubałem żel i zamierzam wymienić elektrolity. Po podpięciu od 3.0 pompa paliwa działa i iskra jest, ale zapłon jest w złym momencie. Jak by ktoś miał sterownik od 3.3 lub potrzebował od 3.0 to służę.