Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Zipp Otis 4t - Przy dodaniu gazu zwalnia i zalewa.

03 Wrz 2015 22:25 846 3
  • Poziom 7  
    Witam.Mam ma造 k這pot ze swoim chi鎍zykiem.Po zakupieniu nowego silnika, z這瞠niu instalacji elektrycznej okaza這 si 瞠 skuter odpala na dotyk.Problem pojawia si gdy nagle dodam gazu.Skuter zaczyna wy zwalnia z obrot闚 dymi na czarno a 鈍ieca robi si momentalnie czarna.Po puszczeniu gazu skuter ga郾ie..Gdy delikatnie dodaj gazu skuter wchodzi na wy窺ze obroty do pewnego momentu.Ga幡ik filtry paliwa powietrza nowe.Zawory rozrz康 ustawione poprawnie.Co mo瞠 mu dolega.
  • VIP Zas逝穎ny dla elektroda
    Lukaszekb22wawa napisa:
    .Po zakupieniu nowego silnika

Co si sta這 ze starym? I silnik jest nowy, czy nowy u篡wany?
    Czy ga幡ik nowy, czy stary?
    Czy by造 przeprowadzone regulacje silnika i jego pomiary?
    Uk豉d wydechowy dro積y?
    Uk豉d dolotowy sprawny?
    Ko這 magnesowe zamontowane poprawnie? Od tego silnika? Zap這n nie przestawiony? Zgadza si ze znakami?
    Czarna 鈍ieca to za bogata mieszanka. Wi璚 albo z貫 ustawienia ga幡ika, albo on sam niesprawny, albo problem g喚bszy.
  • Poziom 7  
    Stary silnik nie chcia odpala.Na kombinacje szkoda by這 mi ju pieni璠zy wi璚 na allegro znalaz貫m nowiu鄂i (tak by這 w opisie) silnik.W zesz造m roku spali豉 si instalacja elektryczna.Gdzie dosta zwarcia i spali si minus.Instalacj z這篡貫m maj帷 drug minus prze這篡貫m.I od pocz徠ku mam z silnikiem problem.Skuter nie ma si造.Przy lekkim dodaniu gazu si jako rozp璠za i dochodzi do pewnego momentu do jaki obrot闚.Gdy tego gazu da si od razu na maxa zaczyna dymi na czarno, zwalnia do 5 km/h.Ga幡ik 鈍ieca filtr paliwa filtr powietrza nowe.O dziwo odpala na dotyk.I z kopniaka i ze startera.Uk豉d wydechowy dro積y.Gdy odpal czu p璠 z rury wydechowej.Tak samo dzieje si jak zdejm filtr powietrza.
  • Poziom 7  
    Pomog豉 wymiana pier軼ieni oraz ga幡ika.