Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jak podłączyć internet pod DENON AVR-X1000

jimmisek 04 Sep 2015 15:16 3210 6
 • #1
  jimmisek
  Level 10  
  Witam
  Problem mam taki,na obecną chwile mam stary modem do internetu,poprzez kabel Internet modem podłączony był do amplitunera Denon avr-x1000 i wszystko hulało jak trzeba.
  W zwiazku z kończąca się umowa internetową wymieniłem modem na ALCATEL ONETOUCH Airbox 2,doszło do nieporozumienia bo wyraźnie mówiłem ze potrzebuje modem z wychodzącym kablem Internet,a w Alcatelu jest tylko WIFI.
  Teraz jest tak ze muszę odstąpić od umowy celem wymienienia urządzenia,będzie trwało to ponad 14dni albo i więcej i wcale mnie to nie cieszy.
  Proszę powiedzcie czy mogę jakoś połączyć internet poprzez WIFI Z Denonem ,czy trzeba kupić jakiś nadajnik itp?
 • #2
  sylweksylwina
  Moderator of Computers service
  Wystarczy tobie takie urządzenie: http://www.tp-link.com.pl/products/details/?model=TL-WA750RE Po skonfigurowaniu wystarczy podłączyć amplituner przez lan. Dodatkowo urządzenie może służyć jako wzmacniacz sygnału.
 • #3
  Polon_us
  Level 42  
  A może takie urządzenie (most WiFi-LAN) -> Link
 • #5
  jimmisek
  Level 10  
  Koledzy dzięki,ale jeśli mam wyłożyć kilka dyszek a nie spodziewałem się tego to chyba wolę odesłać urządzenie i wynegocjować Ruter podobny do tego co posiadam tyle że na czasie bo mój jest już sporo wysłużony i często gubi zasięg.

  Dodano po 5 [minuty]:

  Chyba ze internet będzie hulał u mnie normalnie przez Alcatela,a ten stary modem CDMA zostawię jak teraz pod amplituner,pytanie czy ten stary CDMA odbierze sygnał WIFI z Alcatela?
 • #7
  jimmisek
  Level 10  
  Modem wymieniony, internet hula jak należy.