Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic, podmiana karty sygnałowej

Drobny1995 04 Wrz 2015 18:51 438 4
  • Poziom 7  
    Witam posiadam TV Panasonic Viera model TH-37PV70PA

wygląda tak

TYŁ mojego TV

Oddałem go do serwisu ponieważ po podłączeniu nie wyświetlał obrazu np komputer widział ze podłączono HDMI ale gdy wybrałem na TV wejście hdmi nie pokazywało obrazu z niego tylko czarne tło i pasek koloru różowego po prawej stronie.
    Serwis stwierdził ze to wina karty sygnałowej ale nie mogli takiej dostać więc mi go oddali podali również nr karty czyli TNPA4310 ( ściągnąłem obudowę i sprawdziłem taki nr jest rzeczywiście ).
    Po tygodniu znalazłem na OLX kartę o takim nr ale jest mała różnica ponieważ karta na OLX ma 1 wejście HDMI a moja stara 2 wejścia i jest do TV 42" a ja mam 37"

moje pytanie jest takie czy mogę ją zamawiać czy szukać dalej
  • Poziom 14  
    Jeśli jest też TNPA4310 to będzie pasować .Najlepiej kup z obudowa płyty żeby pasowało drugie HDMI.
  • Poziom 7  
    wolf09 napisał:
    Jeśli jest też TNPA4310 to będzie pasować .Najlepiej kup z obudowa płyty żeby pasowało drugie HDMI.

ja mam własnie uszkodzoną z 2 hdmi i nie wiem czy to z 1 będzie pasowało do mojego tv bo tam gość sprzedaje do tv 42" a ja mam 37"
  • Pomocny post
    Poziom 14  
    Nie ma znaczenia że 42 jeżeli jest TNPA4310 i tylko różni się brakiem jednego HDMI.
  • Poziom 7  
    dzięki za pomoc