Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack

05 Wrz 2015 17:47 2664 2
  • Poziom 2  
    Dzień dobry,
    znalazłem(opróżnianie magazynów w kościele) jakiś czas temu cały zestaw radiowęzłowy Unitra. Nie znam się kompletnie na tym sprzęcie, ale jeżeli znalazłby się ktoś kto może rzetelnie o nim opowiedzieć, byłbym wdzięczny.
    Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack Zestaw Unitra-Mikser, wzmacniacz, komunikator lini, rack
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 14  
    Witam.

A więc tak:
    1 Na samej górze jest mixer unitra mx 8 (dane w internecie),
    2 Niżej końcówka mocy rwm 1505 (wzmacniacz) Do podłaczenia zwyczajnych kolumn estradowych,
    3 Jeszcze niżej Rozdzielnia radiowęzłowa (każdy guzik uruchamia inny głośnik np. na chali lub korytażu),
    4. Chyba rodzielnia zasilania do tego wszystkiego,
    5 Najprawdopodobniej to wzmacniacz radiowęzłowy ale nie jestem pewien,
    6 jakieś wyposażenie dodatkowe (nie mam pojęcia co to).

1 i 2 możesz podłaczyć bez problemu i nagłośnić jakąś małą iprezę (pod warunkiem że masz kolumny oczywiście).
    Stary sprzęt nie jest najgorszy a w szczególności Unitrowski ;D

Gdyby udało by się sprzedać to wszystko (najszybciej osobno) to możesz wyciągnąć max 1000zł.

Możesz dać jeszcze zdjęcia od tyłu i tabliczek znamieniowych to będzie wszystko wiadomo.
  • Poziom 2  
    Wszystko jasne, dziękuję za pomoc