Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przywracanie systemu w Windows 7 HP 64-bit

walkery 05 Sep 2015 23:15 645 5
 • #1
  walkery
  Level 8  
  Mam pytanie co do przywracania systemu. Mam system Windows 7 Home Premium 64-bit. Potrzebowałem zainstalować program do nagrywania video tego co dzieje się na ekranie komputera. Znalazłem jakiś w Internecie, chyba ten: "Action! LIVE Streaming 1.19.2". Po zainstalowaniu jego zauważyłem, że wraz ze programem (który wydaje mi się że jest w wersji trial 30 dni) zainstalowały się na dysku jakieś inne pozostałe "śmiecie", o których w instalatorze nie było mowy nawet, tzn. m.in. przeglądarka Opera, jakieś inne śmieciowe programy, reklamy itd.; zmieniło mi również w mojej przeglądarce domyślnej adres strony na jakiś "śmieciowy" z jakiejś innej wyszukiwarki.  I teraz mam pytanie, czy jeśli zrobię "Przywracanie systemu" to przywróci mi system do wcześniejszego stanu, który wybiorę? I czy po przywróceniu do wybranego stanu nie będę już miał na dysku tych śmieciowych programów, ich folderów itd, i wszędzie w każdym miejscu w komputerze gdzie się mogły zainstalować to ich nie będzie? Bo nie chce mi się ręcznie usuwać tego wszystkiego. Wolę przywrócić do stanu, w którym jestem pewien że wszystko było ok.


  Pozdrawiam
 • #2
  markovip
  Level 34  
  Tak, wszystko wróci do poprzedniego stanu.

  Pozdrawiam
 • #3
  walkery
  Level 8  
  Czyli te programy i ich wszelkie foldery zostaną całkowicie usunięte z komputera i nie będzie po nich żadnego śladu? Ani w panelu sterowania, ani nigdzie po systemie w zakamarkach?
 • #4
  markovip
  Level 34  
  Tak, wszystkie zainstalowane pliki zostaną usunięte.

  Pozdrawiam
 • #5
  walkery
  Level 8  
  Ok, dzięki za odp.
 • #6
  kasiunia7777
  Level 39  
  Następnym razem podczas instalacji każdego programu wybieraj instalację zaawansowaną zamiast szybkiej/ekspresowej. Unikniesz w przyszłości takich problemów - można wtedy odznaczyć te śmieci żeby się nie zainstalowały.