Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kabel VAG TACHO 5.0 - wersja wschodnia, czy dziala

diodas 06 Sep 2015 11:59 2841 3
    diodas
    Level 12  
    Witam,
    chciałem zapytać czy ktoś używa kabla VAG TACHO 5.0 z popularnego portalu aukcyjnego? Ja planuje go użyć w celu odczytania/zapisu pamięci 24C64 (licznik VDO oparty o procesor nec, rocznik 2011).
    Według spisu powinien działać, czy komuś się to udało tym narzędziem? Inne opcje tego kabla również działają?

Pozdrawiam...
    grego070
    Level 10  
    Mam ten kabel, jest kiepski, szkoda pieniędzy. Mnie nie przeczytał tego licznika.
    Queens
    Level 14  
    Witam. Używa ktoś w ogóle tego szajsu VAG Tacho 5.0??
    Z ciekawości chciałem sprawdzić co to potrafi i nawet zwykłego VDO w Pasacie B5 nie chce czytać.
    To samo VDO Audi A4.
    Program się uruchamia, pokazuje się nr licencyjny. Wybieram rodzaj licznika. Niby się z nim łączy gdyż pokazuje wszystkie dane, ale opcja odczytu eeprom, ani odczytu PIN nie zostaje podświetlona, a tym samym nie można ich użyć.
    W czym może być problem? Fejs do kitu czy ta wersja tak działa?
    luuukaszeeek
    Level 1  
    Witam. Kupiłem ten kabel tj. VAG TACHO 5.0 za 225 zł na alledrogo. Niestety 😞 w moim passacie z 2001 r nie może się połączyć ze sterownikiem. Z czytuje numer VIN i inne pierdoły ale połączyć się nie może. Ciekawostką jest to że bez problemu łączy się ze sterownikiem airbag. Ogólnie to jak dla mnie szajs za kupę kasy.